4:0
- : -
FBC Hranice
FBC Hranice
branky (asistence): 02:58 Marek Hloch (René Mikel), 07:09 Marek Vraj (Marek Hloch), 18:23 Jan Kolajta (Marek Hloch), 36:57 Tomáš Václavík (František Haša), 39:40 Radim Klimecký (Petr Velech), 40:05 Marek Vraj (Marek Hloch), 52:33 Petr Velech (Radim Klimecký), 53:30 René Mikel (Jan Kolajta), 53:53 Petr Velech
branky (asistence): 06:45 Matěj Mikšovský (Ondřej Souček), 15:49 Ondřej Souček, 17:27 Lukáš Kašpar (Michal Šrajbr), 23:24 Jonáš Mikšovský, 26:01 Martin Šejvl (Filip Hušek), 39:58 Filip Hušek (Vít Heger)

FBC Hranice - FbC Hradec Králové 9:6
3. Marek Hloch, 8. Marek Vraj, 19. Jan Kolajta, 37. Tomáš Václavík, 40. Radim Klimecký, 41. Marek Vraj, 53. Petr Velech, 54. René Mikel, 54. Petr Velech - 7. Matěj Mikšovský, 16. Ondřej Souček, 18. Lukáš Kašpar, 24. Jonáš Mikšovský, 27. Martin Šejvl, 40. Filip Hušek; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Jakub Kosar 27 - David Šimeček 19, Jeroným Žižka 17; po třetinách: 3:3, 2:3, 4:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra Vladimíra Blažka: Velmi těžký zápas, kde v první polovině byl šťastnější soupeř, kterému výborně zachytal brankář a náš se teprve dostával do tempa, což se v druhé polovině otočilo. Vyhrála naše houževnatost a nezdolná vůle přivést Vítkovice do Hranic. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí v divizní soutěži.
59:59
Komentář trenéra Jakuba Černého: Bojovné utkání v dobrém tempu. Vyrovnaný zápas rozhodl závěr druhé třetiny a méně povedená 3. třetina, kterou zvládl soupeř lépe. Těší nás zabudování nových tváří do týmu, který se stále tvoří. Jsme na správné cestě, na které nás čeká spousta práce. Soupeři gratuluji a děkuji za dobré utkání, divákům za kulisu.
53:53
Timeout FbC Hradec Králové
53:53
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech bez asistence (9:6).
53:30
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Jan Kolajta (8:6).
52:33
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Radim Klimecký (7:6).
48:34
Vyloučen hráč Vladimír Blažek družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
40:05
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Vraj, asistoval Marek Hloch (6:6).
40:00
40:00
39:58
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Hušek, asistoval Vít Heger (5:6).
39:40
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Petr Velech (5:5).
36:57
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Tomáš Václavík, asistoval František Haša (4:5).
30:33
Střídání brankáře. Nový brankář Jeroným Žižka družstva FbC Hradec Králové
27:38
Vyloučen hráč Vladimír Blažek družstva FBC Hranice na 2 minuty za vražení zády.
26:01
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Filip Hušek (3:5).
25:11
Vyloučen hráč Marek Vraj družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:24
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský bez asistence (3:4).
20:00
20:00
18:23
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Kolajta, asistoval Marek Hloch (3:3).
17:27
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Michal Šrajbr (2:3).
15:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček bez asistence (2:2).
15:49
Hradec si zpravil chuť golem z brejku při vlastním oslabení.
13:54
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
07:37
Vyloučen hráč Michal Šrajbr družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:10
Rychlý protiútok ale hlavně přihrávky které sedly!
07:09
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Vraj, asistoval Marek Hloch (2:1).
06:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Ondřej Souček (1:1).
05:00
hradecká čtrnáctka teď mohla vyrovnat, netrefila ale míček ze vzduchu
04:30
Střela Hradce mířila nad bránu... byla ale tečovaná takže se hraje na půlce Hranic
03:52
Většinu času drží míček Hranice, Hradec brání velmi soustředěně
02:58
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval René Mikel (1:0).
01:44
Vyloučen hráč Vojtěch Koudela družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Adam Ruprich, Adam Středa, Matěj Mikšovský, Jonáš Mikšovský, Ondřej Souček
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Denis Drozd, David Tvrdoň, Marek Hloch, Jan Kolajta, Marek Vraj