0:2
0:3
- : -
branky (asistence): 19:59 Kristýna Minářová (Klára Minářová)
branky (asistence): 03:55 Jitka Drápalová (Martina Indrová), 05:50 Noemi Knapová, 18:37 Andrea Dernerová (Martina Indrová), 28:18 Andrea Dernerová (Jitka Drápalová), 30:29 Andrea Dernerová (Martina Indrová), 48:33 Monika Chromá (Alžběta Švehlová), 51:26 Noemi Knapová (Markéta Sedláčková), 58:48 Kristýna Pospíšilová

FTC Vysoké Mýto - Florbal Židenice 1:8
20. Kristýna Minářová - 4. Jitka Drápalová, 6. Noemi Knapová, 19. Andrea Dernerová, 29. Andrea Dernerová, 31. Andrea Dernerová, 49. Monika Chromá, 52. Noemi Knapová, 59. Kristýna Pospíšilová; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Jireček; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Anna Bartošová 29 - Lenka Remešová 8, Michaela Malinová 3; po třetinách: 1:3, 0:2, 0:3;
60:00
59:59
NEJLEPŠÍ HRÁČKA DOMÁCÍCH: 12 Andrea Šedová NEJLEPŠÍ HRÁČKA HOSTÍCH: 88 Andrea Dernerová
59:59
KOMENTÁŘ TRENÉRA JIŘÍ STARÝ: Děkujeme domácím za zápas před skvělou diváckou kulisou. Bohužel tempo naší hry velmi rychle nuupadlo do průměru a často jsme nebyli schopni trefit prázdnou branku. Domácím přejeme hodně štěstí do následujícíh zápasů v sezóně.
59:19
KOMENTÁŘ TRENÉRA DOMÁCÍCH: Naše neproměněné šance v 1. třetině nás stály lepší výsledek, soupeř nás ve zbytku utkání k ničemu nepustil a chci poděkovat holkám za bojovnost až do konce zápasu. Gratulujeme soupeři!
59:12
Vyloučen hráč Kristýna Pospíšilová družstva Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
59:12
Mýto v přesilové hře.
58:48
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Kristýna Pospíšilová bez asistence (1:8).
56:25
Hostující hráčka nevhodně použila hrubost.
55:54
Mýto odolalo přesilové hře.
53:54
Vyloučen hráč Eva Juříková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
53:54
Mýto v oslabení.
51:26
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Noemi Knapová, asistoval Markéta Sedláčková (1:7).
50:00
Od hostující hráčky s číslem 20 jsou slyšet velice nevhodná slova, poté co skončila po čistém souboji na palubovce.
48:40
Domácí se dlouho snažili o snížení, bohužel protiútok hostích zvyšuje jejich skóre.
48:33
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Monika Chromá, asistoval Alžběta Švehlová (1:6).
45:43
Mýto v plném počtu.
45:00
Utkání sleduje 93 diváků. Děkujeme za účast.
43:43
Vyloučen hráč Andrea Šedová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání.
43:43
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Michaela Malinová družstva Florbal Židenice
40:00
40:00
39:59
Ve druhé třetině Židenice navýšili svoje skóre. Tempo pořád přetrvává. Na střely pro domácí 7 a pro hostí 15.
38:00
Domácí tým se snaží o vstřelení braniky, ale časté bránění útoku soupeře jim vtom brání.
35:00
Hra se spíše odehrává na půlce domácích.
33:00
Hostí hráčka s číslem 88 mohla dát svůj 4 gól v utkání, netrefila prázdnou bránu domácích.
30:30
Židenice mají gólový náskok, i přesto Mýto usiluje o snížení a nevzdává se.
30:29
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Martina Indrová (1:5).
28:18
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Jitka Drápalová (1:4).
26:30
Domácí hráčka s číslem 10 Iveta Záhorková měla neuvěřitelnou střelu na branku, bohužel střelu jí zablokovala spoluhráčka Pavla Poulová.