1:0
3:2
4:0
- : -
branky (asistence): 13:59 Michal Mašek (Oliver Mahr), 20:57 Michal Mašek (Oliver Mahr), 24:16 Tobiáš Uhřík (Oliver Mahr), 28:37 Tobiáš Uhřík (Michal Mašek), 34:49 Martin Patera, 39:56 Tobiáš Uhřík (Oliver Mahr), 41:44 Oliver Mahr (Petr Eibl), 42:46 Adam Lešuk (Jiří Dolejš)
branky (asistence): 22:13 Daniel Fitzsimon (Tobiáš Hejda), 26:51 Matyáš Metoděj Krahulec (David Bhuiyan)

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - BLACK ANGELS B 8:2
14. Michal Mašek, 21. Michal Mašek, 25. Tobiáš Uhřík, 29. Tobiáš Uhřík, 35. Martin Patera, 40. Tobiáš Uhřík, 42. Oliver Mahr, 43. Adam Lešuk - 23. Daniel Fitzsimon, 27. Matyáš Metoděj Krahulec; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jakub Jangl; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Eibl ? - Václav Beneš ?; po třetinách: 1:0, 3:2, 4:0;
45:00
43:58
Musíme pochválit cednik, respektive Petra Eibla za konzistentní výkon během celého zápasu. Jen tak dál Petře.
43:30
Vyloučen hráč Filip Kračmer družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
42:46
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval Jiří Dolejš (8:2).
41:44
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Oliver Mahr, asistoval Petr Eibl (7:2).
39:56
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Oliver Mahr (6:2).
39:56
Vypadá to na kratší přerušení zápasu, pořadatelé budou muset posbírat čepice, které přilétly na hrací plochu, po tom co Tobiáš Uhřík vstřelil hattrick. Tímto mu gratulujeme ke krásnému gólu, při kterém obešel 2 hráče a z úctyhodné vzdálenosti vystřelil přímo do levé šibenice.
34:49
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Patera bez asistence (5:2).
34:49
Statný obránce Martin Patera, přirovnávaný k Radko Gudasovi nebo Zdenovi Chárovi, díky jeho zkušenostem z tanečních kurzů v Berouně (kam dochází každý pátek) dotancoval až do vzdálenosti, kterou uznal za vhodnou a vstřelil gól podobnou dělovkou jako Zdeno Chára.
31:17
Vyloučen hráč Pavel Zít družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hra rukou.
31:17
Nezkrotný bouchač Pavel Zít přichází na trestnou, smířen s tím, že fauloval a svou chybu bude moct napravit, až za 2 minuty strávené na trestné lavici.
30:00
30:00
29:19
Vyloučen hráč Tomáš Zuska družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
29:05
Sledujeme zde exhibiční zápas mladíků T.B.C., kteří se postarali o všechny prozatimní branky Královodvorských. O budoucnost se v Králově Dvoře opravdu nemusejí bát, pokud tyto talenty udrží.
28:37
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Michal Mašek (4:2).
26:51
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval David Bhuiyan (3:2).
24:16
24:16
Tobiáš Uhřík střílí gól raketou z bezprostřední vzdálenosti. Brankář se ani nestihl ohlédnout a tato mladá puška z Králova Dvora už slaví.
22:13
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Daniel Fitzsimon, asistoval Tobiáš Hejda (2:1).
20:57
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Mašek, asistoval Oliver Mahr (2:0).
20:57
Že by se nám rodil nástupce dlouholetého nejlepšího střelce T.B.C. Martina Eltyho Eliáše? Michal Mašek opět skóruje! O tomto mladičkém playerovi ještě v budoucnu hodně uslyšíme zapamatujte si jeho jméno, pokud ho tedy ještě neznáte.
15:54
Vyloučen hráč Filip Čermák družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:54
Kapitán a možná největší hvězda T.B.C. si řídí svou přesilovkovou formaci, která nastupuje s plánem terorizovat Black Angels během jejich oslabení.
15:01
Máme tu začátek 2.třetiny. Snad ze dočkáme znovu, tak kvalitního florbalu jako v 1,třetině.
15:00
15:00
13:59
13:59
Zapisovatelský stolek se začíná bát, aby nespadla hala jako v České Třebové. Mladičký sniper Mašek střílí gól a tribuny doslova bouří. To že Mašek vstřelil gól museli zaslechnout až v Ostravě.
10:25
Vyloučen hráč Michal Mašek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
10:25
Michal Mašek, zvaný Šašek, oblíbenec zdejších fanynek nelítostně seká protihráče a za bučení místních fanoušků si jde sednout na trestnou. Fanynky sedící za trestnou lavici omdlívají.
06:30
Kdyby jsme nebyli odborníci na florbal T.B.C, mohli bychom si lehce splést Martina Eliáše a pitbula, jeho dravost je přímo nadlidská.
04:00
Tobiáš Uhřík už v rohu protáčí Black Angels, jako kdysi jeho starší bratr.
01:30
Hvězdný obránce David Zeman zázračně vyléčil svůj bolavý kotník a už po hřišti běhá jako dřív.
00:10
Hvězda T.B.C. Martin Eliáš vypadá po kanonádě, kterou předvedl minulý týden, opravdu při chuti. Otázka je jestli myslí na góly nebo na pizzu z Alberta, kterou si dá k obědu.