1:1
4:1
2:1
- : -
branky (asistence): 11:27 David Sluka (Tomáš Keller), 17:00 Milan Drábek, 17:10 Albert Zettel (Tomáš Keller), 17:37 Tomáš Keller, 23:42 Ondřej Šulc (Štěpán Winterling), 35:24 Ondřej Šulc (Štěpán Winterling), 37:23 Ondřej Šulc (Martin Keller)
branky (asistence): 09:52 Pavel Habada (Jan Holý), 28:08 Pavel Habada (Jan Marek), 41:43 Jiří Hloušek

Sokol Benátky n/J - IBK Svatý hole Kladno B 7:3
12. David Sluka, 18. Milan Drábek, 18. Albert Zettel, 18. Tomáš Keller, 24. Ondřej Šulc, 36. Ondřej Šulc, 38. Ondřej Šulc - 10. Pavel Habada, 29. Pavel Habada, 42. Jiří Hloušek; rozhodčí: Jan Šubrt - Filip Bollardt; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Hrušovský ? - Lukáš Mach ?; po třetinách: 1:1, 4:1, 2:1;
45:00
41:43
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Jiří Hloušek bez asistence (7:3).
37:23
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Ondřej Šulc, asistoval Martin Keller (7:2).
36:28
Vyloučen hráč David Sluka družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za bránění ve hře.
35:24
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Ondřej Šulc, asistoval Štěpán Winterling (6:2).
30:00
30:00
28:08
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Pavel Habada, asistoval Jan Marek (5:2).
27:32
Vyloučen hráč Milan Drábek družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání.
25:16
Vyloučen hráč Tomáš Keller družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za hrubost.
23:42
17:37
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Tomáš Keller bez asistence (4:1).
17:10
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Albert Zettel, asistoval Tomáš Keller (3:1).
17:00
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Milan Drábek bez asistence (2:1).
15:00
15:00
14:55
Tak ještě šance Benátek, Sluka ale trestuhodně netrefil prázdnou bránu.
14:20
1. třetina se dohrává v poklidu, vypadá to, že do šaten se půjde za stavu 1:1.
13:00
Benátky se hnali dva na jednoho, ale výborný zákrok předvedl Mach.
11:27
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil David Sluka, asistoval Tomáš Keller (1:1).
11:27
Keller zalepil kulatý nesmysl v rohu hřiště, vykoupal dva obránce a poslal nahrávku Slukovi, který také schovanou střelou nad nohu vyrovnal stav utkání.
09:52
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Pavel Habada, asistoval Jan Holý (0:1).
09:52
Habada krásně potáhl od pravého mantinelu a schovanou střelou nad nohu překvapil Hrušovského.