0:0
0:0
4:0
- : -
branky (asistence): 30:46 Václav Hlinka, 34:14 Miloslav Mattes (Václav Hlinka), 34:51 Emil Todorov, 35:16 Emil Todorov (Martin Koubík)

Lhokamo Panthers Praha F - TJ Sokol Dobříš B 4:0
31. Václav Hlinka, 35. Miloslav Mattes, 35. Emil Todorov, 36. Emil Todorov; rozhodčí: Patrik Trejbal - Lukáš Baloun; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Strnad ? - Michal Kolář ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 4:0;
36:00
35:16
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil Emil Todorov, asistoval Martin Koubík (4:0).
34:51
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil Emil Todorov bez asistence (3:0).
34:25
Timeout TJ Sokol Dobříš B
34:14
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil Miloslav Mattes, asistoval Václav Hlinka (2:0).
34:14
Nedáš,dostaneš opět platí. Bohužel pro domácí.
33:48
Máme tu druhý nájezd, který opět neproměňujeme. Tentokrát nechal vyniknout soupeřova brankáře Vojta Paul.
30:46
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil Václav Hlinka bez asistence (1:0).
30:46
Bohužel přichází chyba a soupeř ji potrestal.
29:28
Tomáš Krejcárek teď zase opět trefil břevno. Skoro ze stejné pozice jako na začátku 3.třetiny. Míček se odrazil od břevna do malého brankoviště, kde se proti pravidlům provinil soupeř a odehrál z malého brankoviště. Tudíž trestné střílení, které bohužel neproměnil opět Tomáš Krejcárek, který nechal vyniknout brankáře, kterého trefil do masky.
29:02
Timeout Lhokamo Panthers Praha F
26:25
Dobříš přidala v obrátkách. Kuba Brabec teď technicky střílel na bližší tyč. Míček se odrazil k Vojtovi Paulovi, který se rychle snažil míček vyvézt před branku a vystřelit. Bohužel branku netrefil.
25:10
Viděl jsem už hodně věcí. Stíhačku couvat, sněžit v létě, ale tohle jsem ještě neviděl. Tomáš Krejcárek trefuje břevno, od břevna do tyče a míček se zázračně odrazil ven.
24:00
24:00
22:40
Velká šance hostů. Beckhandem se pokusil prosadit jeden z útočníků. Dobrým zákrokem zpacifikoval míček Míša Kolář.
18:33
Vítek Boata teď krásně křižmě vybídl Tomáše Krejcárka, který se tvrdou střelou chtěl prosadit, ale i s pomocí jemné teče soupeřova brankáře střela skončila pouze na břevnu.
15:32
Vojta Tesárek teď v obrovské šanci. Šel z boku sám na brankáře, ale jeho přízemní střela se nevešla mezi tři tyče.
13:21
Soupeřův brankář zatím chytá velmi dobře. Od začátku třetiny má už nejméně 3 dobré zákroky. Domácí se budou muset více tlačit do branky a začít clonit tomuto brankáři.
12:00
12:00
11:12
Lhokamo poprvé zahrozilo. Soupeř zahrozil ze strany, kdy se v individuální akci prosadil jeden z útočníků. Naštěstí pro domácí to brankou neskončilo.
10:01
Vojta Tesárek ve velké šanci ! Brejk 3 na 2 a spolupráce dvou Vojtů. Vojta Kohout pěkně přiťukl na Vojtu Tesárka, který bohužel nechal vyniknout soupeřova brankáře.
05:31
Dobříš pokračuje v tlaku. Bohužel střely zatím končí mimo branku nebo jsou zblokované.
02:38
Dobříš hraje zatím velice pohlednou kombinační hru na útočné polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Lukáš Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dobříš B: brankář: Michal Kolář; hráči v poli: Lukáš Unger, Jakub Brabec, Tomáš Krejcárek, Vojtěch Paul, Vít Bohata