3:0
3:0
2:1
- : -
branky (asistence): 05:29 Filip Pacan (Jakub Květoň), 08:53 Ondřej Kozák, 10:39 Filip Pacan (Jakub Květoň), 12:07 Jakub Mudra (Aleš Janda), 15:32 Jakub Květoň (Filip Pacan), 19:18 Jakub Květoň, 32:54 Jakub Mudra (Ondřej Kozák), 34:14 Filip Pacan (Martin Tučný)
branky (asistence): 25:49 Lukáš Menšík (Jan Vilímec)

SK DESPERADOS - Prague Amigos CRPA 8:1
6. Filip Pacan, 9. Ondřej Kozák, 11. Filip Pacan, 13. Jakub Mudra, 16. Jakub Květoň, 20. Jakub Květoň, 33. Jakub Mudra, 35. Filip Pacan - 26. Lukáš Menšík; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Brož ? - Jindřich Abeska ?; po třetinách: 3:0, 3:0, 2:1;
36:00
34:14
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Filip Pacan, asistoval Martin Tučný (8:1).
32:54
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Jakub Mudra, asistoval Ondřej Kozák (7:1).
25:49
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil Lukáš Menšík, asistoval Jan Vilímec (6:1).
24:00
24:00
22:34
Vyloučen hráč Jakub Květoň družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za vysoká hokejka.
19:18
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Jakub Květoň bez asistence (6:0).
18:00
Vyloučen hráč Filip Pacan družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:34
Vyloučen hráč Martin Vlk družstva Prague Amigos CRPA na 2 minuty za bránění ve hře.
15:32
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Jakub Květoň, asistoval Filip Pacan (5:0).
12:07
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Jakub Mudra, asistoval Aleš Janda (4:0).
12:00
12:00
10:39
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Filip Pacan, asistoval Jakub Květoň (3:0).
08:53
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Ondřej Kozák bez asistence (2:0).
05:29
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Amigos CRPA: brankář: Jindřich Abeska; hráči v poli: Lukáš Menšík, Petr Jeništa, Jan Vilímec, Miroslav Hrkel, Tomáš Badin