1:1
1:2
3:0
- : -
branky (asistence): 00:16 Miroslav Hrkel (Jan Vilímec), 14:55 Martin Vycpálek (Gabriel Hudák), 31:08 Martin Vycpálek (Tomáš Tejnor), 33:01 Miroslav Zbořilák (Martin Hrubý), 35:53 Jan Vilímec
branky (asistence): 06:26 Jaroslav Vlček (Jaroslav Skácel), 16:22 Jaroslav Skácel, 21:30 Martin Sičár

Prague Amigos CRPA - FbK 1996 Příbram 5:3
1. Miroslav Hrkel, 15. Martin Vycpálek, 32. Martin Vycpálek, 34. Miroslav Zbořilák, 36. Jan Vilímec - 7. Jaroslav Vlček, 17. Jaroslav Skácel, 22. Martin Sičár; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jindřich Abeska ? - Kamil Netušil ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 3:0;
36:00
35:53
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil Jan Vilímec bez asistence (5:3).
35:35
Timeout FbK 1996 Příbram
33:01
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil Miroslav Zbořilák, asistoval Martin Hrubý (4:3).
32:39
Vyloučen hráč Petr Jačka družstva FbK 1996 Příbram na 2 minuty za sekání.
31:42
Vyloučen hráč František Burian družstva FbK 1996 Příbram na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:08
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil Martin Vycpálek, asistoval Tomáš Tejnor (3:3).
24:00
24:00
23:19
Trestné střílení družstva FbK 1996 Příbram neproměnil Jaroslav Vlček.
21:30
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Martin Sičár bez asistence (2:3).
16:22
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Jaroslav Skácel bez asistence (2:2).
14:55
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil Martin Vycpálek, asistoval Gabriel Hudák (2:1).
12:00
12:00
06:26
Branku družstva FbK 1996 Příbram vstřelil Jaroslav Vlček, asistoval Jaroslav Skácel (1:1).
02:20
Vyloučen hráč Lukáš Menšík družstva Prague Amigos CRPA na 2 minuty za sekání.
00:16
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil Miroslav Hrkel, asistoval Jan Vilímec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK 1996 Příbram:
00:00
Line-up domácích Prague Amigos CRPA: brankář: Jindřich Abeska; hráči v poli: Lukáš Menšík, Petr Jeništa, Jan Vilímec, Miroslav Hrkel, Tomáš Badin