2:3
2:1
0:2
- : -
branky (asistence): 10:30 Michal Karban, 11:51 Matěj Hojdar, 22:18 Michal Karban (Jan Šotola), 27:55 Matěj Hojdar (Patrik Čeliš)
branky (asistence): 04:15 Tomáš Táborský (Roman Janeba), 09:24 Miroslav Neumann (Mikuláš Nebřenský), 14:19 Bohuslav Novák (Vilém Bodlák), 21:33 Vilém Bodlák (Martin Kulle), 36:48 Martin Kulle, 44:03 Bohuslav Novák

OLYMP FLORBAL B - Prague Tigers B 4:6
11. Michal Karban, 12. Matěj Hojdar, 23. Michal Karban, 28. Matěj Hojdar - 5. Tomáš Táborský, 10. Miroslav Neumann, 15. Bohuslav Novák, 22. Vilém Bodlák, 37. Martin Kulle, 45. Bohuslav Novák; rozhodčí: Petr Kubuš - Filip Koucký; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Tomáš ? - Alexandr Ščiklin ?; po třetinách: 2:3, 2:1, 0:2;
45:00
44:03
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Bohuslav Novák bez asistence (4:6).
43:39
Timeout OLYMP FLORBAL B
36:48
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Martin Kulle bez asistence (4:5).
30:00
30:00
28:28
Vyloučen hráč Matěj Hojdar družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání.
27:55
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Matěj Hojdar, asistoval Patrik Čeliš (4:4).
22:18
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban, asistoval Jan Šotola (3:4).
21:33
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Vilém Bodlák, asistoval Martin Kulle (2:4).
18:53
15:00
15:00
14:19
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Bohuslav Novák, asistoval Vilém Bodlák (2:3).
11:51
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Matěj Hojdar bez asistence (2:2).
10:30
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban bez asistence (1:2).
09:24
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Miroslav Neumann, asistoval Mikuláš Nebřenský (0:2).
08:33
Vyloučen hráč Tomáš Jirát družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za blokování hokejky.
04:15
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Tomáš Táborský, asistoval Roman Janeba (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kubuš a Filip Koucký.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers B:
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL B: brankář: Jan Tomáš; hráči v poli: Matěj Špalek, Tomáš Jirát, Patrik Čeliš, Michal Karban, Jan Šotola