0:0
1:1
2:4
- : -
branky (asistence): 17:48 Jan Vítek, 30:29 Michal Marek (Jakub Rok), 40:01 Michal Marek (Jakub Rok)
branky (asistence): 19:03 Miroslav Jahoda (Ondřej Daniš), 32:41 Vojtěch Šust, 36:07 Štěpán Feist, 39:01 Miroslav Jahoda (Adam Pažout), 44:58 Daniel Bora

Florbal Team Sokol Nebušice - FT Sokol Praha-Břevnov 3:5
18. Jan Vítek, 31. Michal Marek, 41. Michal Marek - 20. Miroslav Jahoda, 33. Vojtěch Šust, 37. Štěpán Feist, 40. Miroslav Jahoda, 45. Daniel Bora; rozhodčí: Petr Kubuš - Petr Dunda; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Peter Chalupianský ? - Lukáš Pípal ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:4;
45:00
44:58
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Daniel Bora bez asistence (3:5).
40:01
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Michal Marek, asistoval Jakub Rok (3:4).
39:01
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Miroslav Jahoda, asistoval Adam Pažout (2:4).
36:07
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Štěpán Feist bez asistence (2:3).
34:49
Vyloučen hráč Daniel Bora družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hra rukou.
32:41
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Vojtěch Šust z trestného střílení (2:2).
30:29
30:00
30:00
26:57
Vyloučen hráč Vojtěch Šust družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání.
23:29
Vyloučen hráč Daniel Bora družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za špatné střídání.
19:03
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Miroslav Jahoda, asistoval Ondřej Daniš (1:1).
17:48
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil Jan Vítek bez asistence (1:0).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kubuš a Petr Dunda.
00:00
00:00
Line-up hostů FT Sokol Praha-Břevnov: brankář: Lukáš Pípal; hráči v poli: Tomáš Pilař, Adam Pažout, Miroslav Jahoda, Ondřej Daniš, Vojtěch Šust
00:00
Line-up domácích Florbal Team Sokol Nebušice: brankář: Peter Chalupianský; hráči v poli: Patrik Svoboda, Jan Vítek, Jakub Rok, Michal Marek, Milan Černil