0:1
3:3
2:1
- : -
branky (asistence): 17:31 Vilém Bodlák (Bohuslav Novák), 26:28 Tomáš Táborský (Roman Janeba), 27:52 Bohuslav Novák (Martin Kulle), 32:33 Miroslav Neumann (Roman Janeba), 42:24 Tomáš Táborský (Zbyněk Prokšan)
branky (asistence): 08:51 Jakub Malínek (Jakub Drobný), 15:20 Matouš Holub (Jan Drápalík), 16:57 Jan Drápalík (Jakub Drobný), 26:32 Jakub Drobný (Jan Drápalík), 43:42 Jakub Drobný (Jiří Jeník), rozhodující nájezd Tomáš Černý

Prague Tigers B - TJ Sokol Kostomlaty n/L 5:6pn
18. Vilém Bodlák, 27. Tomáš Táborský, 28. Bohuslav Novák, 33. Miroslav Neumann, 43. Tomáš Táborský - 9. Jakub Malínek, 16. Matouš Holub, 17. Jan Drápalík, 27. Jakub Drobný, 44. Jakub Drobný, N Tomáš Černý; rozhodčí: Petr Dunda - Filip Koucký; vyloučení: 4:6 + Jan Nepimach 5; využití: 1:2; zásahy brankářů: Alexandr Ščiklin ? - Josef Sajfrt ?; po třetinách: 0:1, 3:3, 2:1;

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč Bohuslav Novák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč Miroslav Neumann , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč Roman Janeba , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L hráč Tomáš Novák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L hráč Tomáš Černý a vstřelil rozhodující gól (5:6).
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
43:42
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jakub Drobný, asistoval Jiří Jeník (5:5).
43:37
Timeout Prague Tigers B
42:24
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Tomáš Táborský, asistoval Zbyněk Prokšan (5:4).
42:01
Timeout TJ Sokol Kostomlaty n/L
41:19
Vyloučen hráč Michal Karásek družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
39:31
Vyloučen hráč Matouš Holub družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:33
Vyloučen hráč Jakub Malínek družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za sekání.
32:33
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Miroslav Neumann, asistoval Roman Janeba (4:4).
30:00
30:00
28:33
Vyloučen hráč Jakub Drobný družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za sekání.
27:52
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Bohuslav Novák, asistoval Martin Kulle (3:4).
26:32
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jakub Drobný, asistoval Jan Drápalík (2:4).
26:28
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Tomáš Táborský, asistoval Roman Janeba (2:3).
21:39
Vyloučen hráč Jan Nepimach družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 5 minut za hrubost.
20:24
Vyloučen hráč Tomáš Černý družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:31
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Vilém Bodlák, asistoval Bohuslav Novák (1:3).
16:57
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jan Drápalík, asistoval Jakub Drobný (0:3).
15:20
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Matouš Holub, asistoval Jan Drápalík (0:2).
15:00
15:00
14:22
Vyloučen hráč Roman Janeba družstva Prague Tigers B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:51
Vyloučen hráč Tomáš Táborský družstva Prague Tigers B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:47
Vyloučen hráč Roman Janeba družstva Prague Tigers B na 2 minuty za špatné střídání.
09:10
Vyloučen hráč Matouš Holub družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
08:51
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jakub Malínek, asistoval Jakub Drobný (0:1).
08:16
Vyloučen hráč Vilém Bodlák družstva Prague Tigers B na 2 minuty za bránění ve hře.