1:2
1:2
2:0
1:0
branky (asistence): 03:53 Filip Bořík (Ondřej Baroch), 37:50 Ondřej Baroch (Filip Bořík), 52:47 Dušan Boroš (Jan Tauer), 53:13 Filip Bořík (Ondřej Baroch), 60:25 Filip Bořík (Ondřej Baroch)
branky (asistence): 15:31 David Horáček (Ladislav Láska), 17:38 František Příhoda (David Tampier), 31:49 Jan Šoltys (Daniel Kupec), 37:37 David Tampier (David Horáček)

SK Jiskra Domažlice - FBC Liberec B 5:4p
4. Filip Bořík, 38. Ondřej Baroch, 53. Dušan Boroš, 54. Filip Bořík, 61. Filip Bořík - 16. David Horáček, 18. František Příhoda, 32. Jan Šoltys, 38. David Tampier; rozhodčí: Václav John - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Patrik Kouřík 10 - Miroslav Svoboda 8; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:0, 1:0;
60:25
60:25
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Filip Bořík, asistoval Ondřej Baroch (5:4).
60:25
Komentář domací : Děkujeme za zápas
60:25
Komentář vedoucího hostí: Děkuji za zápas a klukům gratuluji k vítězství.
60:00
60:00
53:49
Vyloučen hráč Tomáš Jakubík družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.
53:13
52:47
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Dušan Boroš, asistoval Jan Tauer (3:4).
45:06
Vyloučen hráč Daniel Matocha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:00
40:00
37:50
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Filip Bořík (2:4).
37:37
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Tampier, asistoval David Horáček (1:4).
31:49
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Šoltys, asistoval Daniel Kupec (1:3).
30:24
Vyloučen hráč Ondřej Baroch družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za blokování hokejky.
22:39
Vyloučen hráč Daniel Matocha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
17:38
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil František Příhoda, asistoval David Tampier (1:2).
15:31
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Horáček, asistoval Ladislav Láska (1:1).
03:53
03:51
Vyloučen hráč Sebastián Galbavý družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Miroslav Svoboda; hráči v poli: Ladislav Láska, David Tampier, František Příhoda, David Horáček, Jan Šoltys
00:00
Line-up domácích SK Jiskra Domažlice: brankář: Patrik Kouřík; hráči v poli: Martin Kubů, Martin Andrle, Ondřej Baroch, Dušan Boroš, Filip Bořík