2:0
1:0
3:3
- : -
branky (asistence): 17:56 Adam Stibor (Tomáš Novotný), 18:05 Ondřej Bejček (Ondřej Kopp), 37:26 Adam Stibor (Tomáš Novotný), 44:08 Tomáš Novotný (Ondřej Šarša), 47:14 Ondřej Kopp (Tomáš Novotný), 52:48 Jiří Giptner (Vojtěch Bernas)
branky (asistence): 40:37 Bohdan Kopelec, 52:03 Dominik Chvastek (Petr Kašpar), 54:17 Dominik Chvastek (Petr Kašpar)

Florbal Chomutov - Z.F.K. AQM Petrovice 6:3
18. Adam Stibor, 19. Ondřej Bejček, 38. Adam Stibor, 45. Tomáš Novotný, 48. Ondřej Kopp, 53. Jiří Giptner - 41. Bohdan Kopelec, 53. Dominik Chvastek, 55. Dominik Chvastek; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 175; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 16 - Martin Janík 20; po třetinách: 2:0, 1:0, 3:3;
60:00
59:59
Poměr střel ve třetí třetině byl 8:9.
59:59
Komentář domácí trenéra pana Jakuba Šimka: Dobře odvedená práce před domácím publikem. Těší nás, že dokážeme hrát po celý zápas na 3 formace a jsme lepším týmem. Další aspekt, za který hráče chválíme, jsou pouze 3 obdržené branky. Děkuji soupeři, rozhodčím a fantastickým domácím fanouškům
59:59
Vyjádření hostujícího trenéra Martina Vlčka: V první třetině jsme navázali na výkon z loňského roku - nebyli jsme schopni rozehrát a byli horším celkem. O výsledku utkání rozhodla druhá část, ve které jsme několikrát netrefili prázdnou bránu. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
54:41
Vyloučen hráč Marek Čížek družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za blokování hokejky.
54:17
Timeout Florbal Chomutov
54:17
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Petr Kašpar (6:3).
54:17
Další výborná kombinace hostů. Teď padá jeden hezčí gól než druhý.
54:03
Novotný na dlouho ruku odpálil hrozící brejk hostí.
52:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Giptner, asistoval Vojtěch Bernas (6:2).
52:48
Domácí skvěle vykombinovali z vysokého napadání. Bejček, který skvěle kombinaci rozeběhl, by si zasloužil druhou asistenci.
52:03
52:03
Hosté snižují po výborné kombinaci.
49:39
Další skvělé vystoupení Novotného proti kombinaci soupeře, tentokrát střela doprostřed.
47:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Tomáš Novotný (5:1).
47:14
Novotný skvěle dosáhl toho, že Kopp hrál jeden na jednoho a skvěle se vytočil do střely.
44:48
Novotný běžel z vlastního roku, až tři metry za půlkou "musel" střílet, protože soupeři ustupovali. A střílel skvěle!
44:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Ondřej Šarša (4:1).
41:24
Hosté vysunuli presing. Byla z toho šance domácích, dobře zasáhl hostující brankář.
40:37
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Bohdan Kopelec bez asistence (3:1).
40:37
Domácí pod tlakem nalili soupeři, ten vymetl šibenici.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel ve druhé třetině byl 9:6.
38:40
Štěrba - Štěrba - boční tyč. Skvělá kombinace, Erik na Kubu.
37:50
Ščurko likviduje další tutovku.
37:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Stibor, asistoval Tomáš Novotný (3:0).
37:26
Novotný servíroval, Stibor vychutnal. Skvělé využití domácí bojovnosti v oslabení.
36:48
Ščurko úžasně chytá ve skoku jasný gól.
36:30
Domácí brankář likviduje střelu z křídla.
36:04
Vyloučen hráč Erik Štěrba družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
29:10
Po skvělé kombinaci hosté míjí prázdnou branku.
28:47
Vyloučen hráč Adam Stibor družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou.
28:16
Po zásahu brankáře končí Štěrbova střela na břevně.
27:44
Domácí hráč byl nadvakrát sám před gólman, dvě dorážky ze složitých pozic vykryl pozičně brankář.
27:19
Jedna chycená šance, jedna střela doprostřed, dvě střely mimo. Domácí v přesilovce ždímali.
24:59
Vyloučen hráč Marcel Jakubec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
24:23
První lajna domácích zamkla soupeře, ale nakonec nejnebezpečnější byl brejk soupeře.
22:12
Dva bloky domácích rychle po sobě.
21:43
Usilovná hra na začátku třetiny přináší nepřesnou střelu hostí a zblokovaný pokus domácích.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel byl první třetině 9:4.
18:47
Ale teď to hostující gólman napravil a skvěle se položil do dorážky.
18:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Ondřej Kopp (2:0).
18:05
Gólman nepokryl přední tyč a je to o dva.
17:56
17:56
Jedna chomutovská lajna udržela soupeře u jeho branky celé střídání, druhá dokonala tlak.
16:26
Erik Štěrba vysunul lobíkem svého jmenovce, jeho střela z první a ze vzduchu našla hruď brankáře.
15:23
Chomutov si v přesilovce připravil čtyři nepřesné střely, jednou to byla megašance.
13:21
Vyloučen hráč Radim Ivan družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:33
Novotný skvěle na půlce ze vzduchu sráží míč směřující do samostaného úniku.
10:02
Hosté se v přesilovce dostali k jedné nebezpečné, ale nepřesné střele.
07:59
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:02
Hosté chybují na vlastní půlce, Pastor našel hlavu brankáře.
06:08
Hlaváček trefuje zadní tyč. Chomutov se zatím z vysokého tempa obou týmů lépe dostává do finálních pozic.
05:11
Pastor znovu v šanci, gólman se dobře přesunul se skákající přihrávkou.
02:46
Pastor ze své parkety líznul břevno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Marek Čížek, Bohdan Kopelec, Petr Kašpar, Marcel Jakubec, Dominik Chvastek
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Erik Štěrba, Petr Pastor, Jakub Štěrba