0:0
1:0
5:1
- : -
branky (asistence): 20:59 Vladimír Štorek (David Stummer), 46:57 Viktor Kopecký (David Stummer), 50:39 Josef Novák (Jakub Krupica), 55:09 Josef Novák (Jakub Krupica), 56:44 Viktor Kopecký (David Stummer), 59:40 Viktor Kopecký (Josef Novák)
branky (asistence): 45:59 Matěj Štyler (Petr Stejskal)

Florbal Ústí - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 6:1
21. Vladimír Štorek, 47. Viktor Kopecký, 51. Josef Novák, 56. Josef Novák, 57. Viktor Kopecký, 60. Viktor Kopecký - 46. Matěj Štyler; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Karel Čáp 16 - Ondřej Lupoměch 27; po třetinách: 0:0, 1:0, 5:1;
60:00
Vyjádření trenéra týmu Florbal Ústí p. Marka Vojty(čast 1.): Soupeř udělal od začátku sezóny značný pokrok a dnes zahrál velmi dobře. O to více nás těší výhra. Nás čeká ještě spoustu postupné práce, protože zatím nejsme schopní kontrolovat hru a diktovat tempo utkání. Dokážeme se přizpůsobit a účastnit se dostihových závodů, kde děláme chyby z neherních řešení.
60:00
Vyjádření trenéra týmu FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice p. Neumana: Možná jsme v některých pasážich zápasu mohli přemýšlet nad body, ale museli bychom ovládat dovednost zakončení. přesto byl náš výkon zhruba 50 minut dobrý, děkuji soupeři za utkání
60:00
Střely ve třetí třetině:Florbal Ústí - 16, FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - 8
60:00
Vyjadření trenéra týmu Florba Ústí p. Marka Vojty (čast 2.): V sobotu si tohle nebudeme moct dovolit, jinak bude rychle po zápase s favoritem soutěže. Děkuji soupeři a fanouškům
60:00
59:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Josef Novák (6:1).
57:42
Vyloučen hráč Lukáš Miščík družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
56:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval David Stummer (5:1).
56:44
Lupoměch to zkusil stylem "Petr Čech", to se mu ale nevyplatilo, když se k výkopu ani nedostal a Kopecký dal gol do prázdné branky
55:37
Kolstrunk položil golmana, ten ale chytá
55:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Jakub Krupica (4:1).
45:59
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Štyler, asistoval Petr Stejskal (1:1).
34:13
Technické problemy mi nedovolují Vás informovat o dění na hřišti, je mi líto.
32:33
Nadýchaný centr do vápna zpracoval Vavruška na prsa a po faulu vybojoval nájezd. Stummer provedl trestné střílení a trefil tyč
31:44
Vyloučen hráč Radim Kühnel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
31:44
Čáp vyráží helmou, Ústí jde do čtyř
29:11
Vavruška v dobré situaci, ale Lupoměch chytá
28:00
Útok dvou kořínků pokazil Poloprutský, který se to snažil vzít na sebe, ale střela mu nesedla
24:58
Ladným pohybem jako z filmu "Ledové ostří" se dostal Krupica do zakončení, střela ale branku netrefila
23:43
22:54
Omlouvám se za drobné výpadky písmen, ale počítač odmítá spolupracovat
20:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vladimír Štorek, asistoval David Stummer (1:0).
19:19
Vyloučen hráč Adam Kulík družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
18:00
Zápasu chybí šťáva
15:00
Kopecký se ocitl před brankařem, míček ale neprocpal za jeho záda
13:38
Poloprutského přízemnice byl nebezpečnější, než by kdokoli čekal, nakonec ale míček nekončí za zády golmana
11:45
Lupoměch chytá střelu Stummera
09:53
Semerád uprchl po pravém mantinelu, ale nedokázal vystřelit přes bránícího hráče