5:2
2:1
3:1
- : -
branky (asistence): 02:47 Radim Jančík (Martin Janeček), 11:34 Michal Samohýl (Jakub Zdražil), 12:02 Martin Janeček, 13:20 Martin Janeček (Radim Jančík), 19:38 Martin Janeček (Radim Jančík), 31:33 Jiří Štěpánek (Jiří Štěpánek), 33:30 Michael Kořének (Michal Samohýl), 43:29 Michal Kundrata, 53:01 Martin Janeček, 53:57 Michal Samohýl (Michal Kundrata)
branky (asistence): 09:17 Tomáš Habrnál (Martin Šulc), 19:15 Radim Pecháček, 32:02 Adam Feber (Daniel Matloch), 45:56 Daniel Matloch (Jan Fiedor)

PANTHERS OTROKOVICE - Florbal Exelsior Havířov 10:4
3. Radim Jančík, 12. Michal Samohýl, 13. Martin Janeček, 14. Martin Janeček, 20. Martin Janeček, 32. Jiří Štěpánek, 34. Michael Kořének, 44. Michal Kundrata, 54. Martin Janeček, 54. Michal Samohýl - 10. Tomáš Habrnál, 20. Radim Pecháček, 33. Adam Feber, 46. Daniel Matloch; rozhodčí: Adam Hollósy - Marek Loskot; vyloučení: 3:2 + Jan Fiedor 5; využití: 2:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 11 - Vojtěch Marszalek 13; po třetinách: 5:2, 2:1, 3:1;
60:00
Komentář domácího trenéra: Děkuji týmu za přístup, odehrál zápas na plno, škoda, že takhle nehraje v každém utkání.Doufám, že tento výkon dokáží vybojovat i v dalším utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů:Utkání rozhodly individuální chyby při naší rozehrávce a větší důraz soupeře. děkuji za utkání.
60:00
59:59
Vyloučen hráč Štěpán Graf družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
59:59
Střely hosté:3, Domácí:7
59:10
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
58:19
Hra od Panterů je taková rychlejší, všude jsou první, aktivnější napadají, a proto se Havířov dnes nemůže dostat do vyložených akcí, poslední 2 minuty hry
56:00
Tento náskok by si měli Panteři už pohlídat a nepřipustit žádné drama na konec zápasu
54:40
Krásně vymyšlená přihrávka od Kundraty, která prošla pod hokejkou obrany hostí a Samohýl měl už celkem snadnou práci do odkryté brány
53:57
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Samohýl, asistoval Michal Kundrata (10:4).
53:40
Krásné zrychlení, které předvedl Janeček, obránce neměl moc šanci ho dostihnout a je tady opět změna skóre
53:01
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček bez asistence (9:4).
52:10
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, šance jsou na obou stranách, avšak žádné vyloženě gólové šance. Havířov se snaží něco udělat s utkáním, ale čas ubíhá velice rychle
49:33
Tak toto byl luxusní zákrok od Kubíčka.
47:50
Standardní situace z nebezpečné blízkosti pro Havířov, nakonec však se obranný val Havířova dobře postavil
46:41
Fiedor našel přes půlku hřiště krásnou přihrávkou Matlocha a ten z první dává gol, brankář tady neměl moc šance
45:56
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Matloch, asistoval Jan Fiedor (8:4).
45:30
Drong prověřil tvrdou střelou zápěstím domácího golmana, ten však stal na místě a nepřipouští žádné komplikace
45:03
Fiedor zkouší ještě něco udělat s utkáním, ale jeho střela šla hodně mimo bránu, takhle to nepůjde
44:30
Hrubka golmana, kdy mu míček vypadl z ruky a bohužel pro hosty, Panteři navyšuji vedení
43:29
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata bez asistence (8:3).
43:25
Havířov spíše vyčkává co udělá soupeř, ale přitom je to on, kdo by měl napadat, prohrávají a čas se sice pomalu, ale jistě blíží ke konci.
42:00
Hra na začátku je velice agresivní, oba soupeři jdou naplno, ale pozor na vyloučení !
41:00
Uvidíme zda domácí budou hrát spíše na jistotu nebo se dále pohrnou za dalšími góly
40:01
A máme před sebou poslední třetinu, Panteři do ní nastupují s čtyř gólovým vedením. úvodní buly vyhrál Havířov
40:00
40:00
39:59
Střely Panteři:7, Havířov:4
39:41
Šulc si obhodil jednoho, pak druhého hráče, zkusil vystřelit, ale rána letěla mimo, to byla škoda
38:53
Habrnál pálil vysoko nad bránu
38:07
Další přesilová hra pro hráče Havířova, ovšem zatím jsou více na míčku domácí, ale už se zda, že Havířov se poskládal do útočného valu
37:00
Vyložená tutovka od domácího hráče, co více chtěl, měl odkrytou bránu, ale selhal
36:48
Vyloučen hráč Filip Příkaský družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
34:48
Tak nakonec tato přesilová hra přinesla dost gólů
33:30
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michael Kořének, asistoval Michal Samohýl (7:3).
32:02
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Daniel Matloch (6:3).
31:58
Už to vypadalo, že z této přesilové hry nebude nic, obránci si to pouze dávali mezi sebou nakonec se však rozhodl i pro střelu a ta už byla gólová
31:33
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jiří Štěpánek, asistoval Jiří Štěpánek (6:2).
31:08
Zatím však největší šanci měl i překvapivě hosté, domácí se nějak nemohou prosadit
30:36
Do hry jdou čerstvé síly a přesilová hra pokračuje dál, bude trvat ještě 2:45 minut
30:05
Kundrata skrytou střelou za obráncem zkoušel najít místečko v bráně hostí, tam však nebylo a navíc do protiútoku šel Havířov, mohl to být gol v oslabení
28:16
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Exelsior Havířov na 5 minut za hrubost.
28:16
Tak toto bylo velice neprofesionální od Fiedora a rozhodčí to posoudili správně za 5 minutový trest
27:42
Oba týmy v plném počtu
26:35
Za krátko bude mít přesilovou hru Havířov a bude trvat jednu minutu
26:20
Tak nakonec tato přesilovka netrvala dlouho, protože šel se zchladit na trestnou domácí hráč a hraje se je ve čtyřech na obou stranách
25:39
Vyloučen hráč Jiří Štěpánek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
25:20
Přesilovou hru si zkusí i domácí tým, tak uvidíme zda to přetaví v branku a navýší skóre
24:40
Vyloučen hráč Štěpán Graf družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hra na zemi.
23:48
Fideor si krásně obhodil obranu domácích a šel sám na golmana, ale střílel moc z rohu, takže střela neměla potřebné ambice
22:40
Havířov by neměl jen vyčkávat a měl by začat napadat, jelikož to vypadá, že Panteři mají opravdu čas a nikam nespěchají
20:50
Domácí obránci tahají čas přihrávají si mezi sebou a čekají, až se jim nabídnou spoluhráči nebo udělají chybu a do akce půjdou hosté
20:01
Po výživné gólové třetině uvidíme zda gólová smršť bude i v té druhé. Úvodní buly druhé části vyhrál domácí tým
20:00
20:00
19:59
Počet střel Panteři:9, Havířov:8
19:38
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Radim Jančík (5:2).
19:21
A Havířov využil přesilovou hru
19:15
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Radim Pecháček bez asistence (4:2).
19:00
Havířov teď přepnul na vyšší level a dostal k tomu výhodu v podobě přesilové hry
18:39
Vyloučen hráč Jakub Zdražil družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:00
Zatím ne, obrana domácích skvělé blokují jakékoliv pokusy
15:22
Šulc se dostal se střele, který šla pouze doprostřed brány, tak golman bude snad vždy. Standardní situace, kterou zahrával Havířov, ale žádná velká sláva to nebyla. Je pravda, že teď se Havířov více dostává na polovinu soupeře, uvidím zda to bude mít své ovoce
14:30
Tak tato část zápasu se Havířovu moc nepovedla, dle mého názoru už by se nejraději viděli v šatně, Panteři jsou dříve u míčku a celkově rozhodně aktivnější
13:20
12:54
Obránce si toho vzal na sebe až moc, Janeček zabojoval a to se mu vyplatilo a domácí odskakují o dvě branky.
12:02
11:42
Krásná střela z otočky kterou vyslal Samohýl, sice se zdálo, že rána ještě byla tečovaná
11:34
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Samohýl, asistoval Jakub Zdražil (2:1).
11:22
Malošík zkoušel najít křižnou přihrávkou přes půlku hřiště volného spoluhráče, ten sice volný byl, ale bohužel mu rána nesedla
09:42
Mela před brankou ze které se nejrychleji zorientoval Habrnál a srovnává stav skóre
09:17
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Martin Šulc (1:1).
09:00
Přečíslení dva na jednoho od domácích hráčů, Kořének to možná mohl vymyslet líp, nicméně zkusil střelu a ta mu nevyšla.
08:24
Hra se teď lehce zklidnila a oba týmy vyčkávají na chybu soupeře
07:19
Tak to bylo krásné zpracování nohou za tuto přihrávku by se ani Ronaldo nemusel stydět :)
06:58
Fiderovoi teď dvakrát uskočil míček, ale naštěstí to stále bylo při rozehrávce, takže žádné velké komplikace z toho nebyly
05:45
Panteři kombinují na své polovině a Havířov zdá se, že bude vysoko napadat
05:10
Matloch si zkoušel kličkou z otočky lidově udělat hráče, ale tento manévr mu nevyšel a míček mají opět domácí
04:05
Tento gól by mohl domácí uklidnit a přidat jistě na psychice .
02:49
A domácí tým se ujímá vedení, po hrubce obránce hostí ,Otrokovice jdou do vedení, to byla snadná dorážka pro Jančíka.
02:47
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Martin Janeček (1:0).
02:30
První minuty nám ukazují, že to bude boj doslova o každý míček
02:00
Výborný zásah brankáře domácích, Samohýl na chvíli zaváhal a hned z toho byla šance hostí
00:38
Havířov vklidu kombinuje na své půlce, ale Panteři napadali jejich rozehrávku a byla z toho šance
00:01
úvodní buly vyhrál hostující tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hollósy a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Marszalek; hráči v poli: Daniel Matloch, Dominik Křístek, Tom Pavlis, Jan Fiedor, Adam Feber
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Matěj Kubíček; hráči v poli: Michal Kundrata, Jiří Štěpánek, Michael Kořének, Michal Samohýl, Jakub Zdráhal
00:00
Dobrý den, vítám vás u online zápisu , kde se utkají týmy domácí PANTHERS OTROKOVICE a Florbal Exelsior Havířov