1:1
7:0
- : -

Crazy girls FBC Liberec - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 9:3
9. Hana Koníčková, 39. Michaela Mlejnková, 41. Hana Koníčková, 41. Hana Koníčková, 42. Lucie Veidlová, 44. Michaela Mlejnková, 45. Michaela Mlejnková, 46. Gabriela Horáková, 59. Hana Koníčková - 2. Michaela Mašková, 10. Helena Böhmová, 38. Helena Böhmová; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Martina Lerchová 22 - Kateřina Fialová 12; po třetinách: 1:2, 1:1, 7:0;
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 9 , Plzeň: 12.
60:00
Střely celkem: Liberec: 21 , Plzeň: 25.
60:00
Hráčky utkání: Liberec: Veidlová Lucie , Plzeň: Fialová Kateřina.
60:00
Komentář trenéra hostí(Procházka Vít): Odvedli jsme 40 minut týmového koncentrovaného výkonu, výborně jsme bránili. V poslední třetině jsme bleskově ztratili vedení, což nastartovalo nepochopitelný kolaps, ze kterého jsme se dlouho vzpamatovávali. Liberec má obrovskou individuální kvalitu, rozdílové hráčky byly dnes pořádně cítit. Od výkonu v prvních 2 třetinách se ale budeme chtít odrazit příště. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích(Procházka Jakub): První dvě třetiny jsme zbytečně střílely vše okolo branky,a hosté se vždy brejkem dostaly do vedení. Třetí třetina byla již gólově využita a mohly jsme se konečně radovat z prvního vítězství za 3 body.
60:00
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:49
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Hana Koníčková, asistoval Michaela Mlejnková (9:3).
58:29
Z otočky vypálila domácí Rumlová, ale trefila první stojící obránkyni.
58:01
Právě probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:58
Hostující hráčky se dostali až před branku Liberce, ale nakonec ani nevypálili.
55:51
Z dálky pálila hostující Volkmannová, ale střela šla mimo branku.
54:54
Hostující hráčky si snaží vytvořit šance, ale brankářka Lerchová zatím drží stav utkání.
53:26
Po rychlém přesunu pálila Rumlová z blízkosti, ale brankářka Plzně nemusela zasahovat, střela šla mimo branku.
52:10
Tentokrát skvěle zapracovala obrana Liberce, když správně zabránili útoku Plzně.
50:36
Hostující hráčka byla v úniku sama na brankářku Lerchovou, ale skvěle se vrátila Dostalíková a zablokovala střelu.
49:28
Z dálky pálila hostující Volkmannová, ale skvěle zasáhla rukama brankářka domácích.
48:05
Po minele na středu hřiště se dostali hostující hráčky, ale střela kterou vystřelili šla mimo.
46:59
Teď nám brankářka FIalová předvedla skvělý zákrok, když proti střele roztáhla nohy a tak tak střelu vyrazila.
45:56
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
45:56
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Gabriela Horáková, asistoval Pavla Bárková (8:3).
44:15
A v dnešním utkání se dočkala hattricku také Michaela Mlejnková, když ze zad brankářky vyvezla na střed a zakončila.
44:14
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Hana Koníčková (7:3).
43:34
Po rozehrávce střílela hostující Suková, ale trefila jen spoluhráčku která stála před brankou.
43:18
Liberec se se rozjel a během tří minuty vstřelili čtyři branky a vedou 6:3.
43:01
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Lucie Veidlová (6:3).
42:16
I na druhé straně jsou šance, když vypálila Bohmová, ale brankářka Lerchová jistě zasáhla.
41:26
Během minuty a půl se Liberec dostal ze stavu 2:3 do stavu 5:3, neskutečný výkon v úvodu třetí třetiny.
41:25
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Lucie Veidlová bez asistence (5:3).
40:34
A hned na to dává Koníčková další gól a dočkává se hattricku v dnešním utkání. Liberec jde do vedení.
40:33
40:07
Hned v úvodu třetí třetiny se domácí dočkali vyrovnání, když Koníčková vypíchla míček a skórovala.
40:06
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Hana Koníčková bez asistence (3:3).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 5 , Plzeň: 5.
40:00
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hráčky Plzně.
40:00
39:39
Na branku Liberce se řítila Přerostová, ale domácí brankářka skvěle zasáhla.
39:08
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:33
Hned na to opět snižují domácí hráčky, když se prosadila Mlejnková.
38:32
37:06
Po chybě domácí obrany se na branku řítila sama hostující hráčka a poslala Plzeň do dvoubrankového vedení.
37:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Helena Böhmová, asistoval Radka Koulová (1:3).
36:22
Vyloučen hráč Tereza Havlová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
35:49
Liberec se snaží vsítit vyrovnávací branku a tlačí hostující tým do své poloviny.
35:08
Dnešní zápas sleduje 25 diváků.
33:22
Po tom co se míček odrazil k Koníčkové, zkusila z otočky zakončit, ale střela šla mimo branku.
32:31
Domácí kapitánka Koníčková se proběhla přes půlku hřiště a zkusila zakončil, ale trefila jen nohu hostující brankářky.
31:30
Opět to byla Suková, která tentokrát trefila helmu brankářky domácích.
31:03
Z dálky pálila hostující Suková, ale střela letěla mimo branku.
30:05
Domácí Veidlová se opět ocitla sama v brankovém prostoru, ale míček do brány neprotlačila.
29:11
Po několika vyměněných přihrávkách opět pálila Veidlová, ale netrefila branku.
27:55
Domácí hráčky si zahrají přesilovou hru, po tom co hráčky Plzně hráli v šesti.
27:54
Vyloučen hráč Aneta Nachtmanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
26:42
Opět se vytáhla Lerchová, když zasáhla znovu rukou proti hostující hráčce.
26:12
Hráčky Plzně byli v samostatném úniku a vypálili na brankářku Lerchovou, ale ta skvěle zasáhla rukou.
24:33
Tentokrát střílela Leierová a míček se odrazil a vypadalo to že letí do branky, ale bylo to těsně vedle branky pro štěstí Plzně.
23:54
Po úniku zkusila vypálit domácí Bárková, ale trefila stojící obranu.
22:27
Po přihrávce domácí kapitánky Koničkové pálila Veidlová, ale netrefila míček.
21:50
Z dálky pálila Rumlová, ale trefila stojící obránkyni.
20:30
Po přihrávce přes půl hřiště pálila aktivní Mlejnková, ale opět brankářka Plzně.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hráčky Plzně.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 7 , Plzeň: 8.
20:00
19:35
Opět to byla Mlejnková, která zkusila vystřelit.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:14
Několik šancí teď měli hosté z Plzně, když střelu vyrazila brankářka Lerchová, a pak ještě zlikvidovala několik dorážek.
17:32
Z mírného úhlu pálila zase domácí Mlejnková, ale brankářka Plzně byla na svém místě.
16:45
Po přihrávce Plzeňské hráčky zakončovala sama před brankou Staňková, ale střela šla těsně mimo bránu.
16:04
Domácí Mlejnková se ocitla před brankou hostů a mohla zakončovat do prázdné branky, ale přestřelila branku.
15:29
Tentokrát měla šanci hostující Šnebergová, ale přestřelila branku.
13:33
Po přihrávce na domácí Koníčkovou zakončovala do prázdné branky, ale domácí hráčka netrefila branku.
13:06
Pálila Bárková, ale tentokrát střelu zablokovala obrana Plzně.
12:05
Mlejnková střílela, ale opět Plzeňská brankářka byla tam kde měla.
11:17
Domácí kapitánka Koníčková se ocitla před brankou a zakončila, ale brankářka Fialová opět zasáhla.
10:09
Opět šance domácích, když se snažili vyrovnat, ale obrana Plzně zvládla situaci.
09:05
Jako bych to zakřikl a hostující hráčky se dostávají opět do vedení.
09:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Helena Böhmová, asistoval Andrea Košťálová (1:2).
08:45
Domácí vyrovnávají! Po tlaku na hostující branku vyrovnávají utkání.
08:44
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Hana Koníčková, asistoval Klára Leierová (1:1).
07:17
Z dálky pálila domácí Rumlová, ale Plzeňská brankářka střelu rukou vytáhla nad branku.
04:48
Tentokrát z dálky pálila domácí Chodurová, ale trefila jen chuml před brankou.
03:22
Z dálky pálila hostující Volkmannová, ale obrana Liberce střelu zablokovala.
02:35
Lehké nahození domácí hráčky před Plzeňskou branku tečovala Mlejnková, ale mimo branku.
01:43
Hned v úvodu utkání se do vedení dostává tým hostí, když řekněme samostatný nájezd využila Mašková.
01:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Kateřina Šnebergrová (0:1).
00:45
Hned v úvodu utkání měli domácí šanci když pálila Mlejnková, ale jen do nohy hostující brankářky.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhráli domácí hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kateřina Fialová; hráči v poli: Radka Koulová, Tereza Havlová, Nikola Křemenáková, Helena Böhmová, Andrea Košťálová
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Simona Chodurová, Klára Leierová, Lucie Veidlová, Hana Koníčková, Michaela Mlejnková