2:0
1:0
- : -

Bulldogs Brno - Sokol Pardubice 3:1
31. Matyáš Němec, 35. Matyáš Němec, 43. Martin Fajt - 20. Michal Janeček; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 186; zásahy brankářů: Jan Mazánek 9, Filip Kuhn 15 - Jakub Levínský 16; po třetinách: 0:1, 2:0, 1:0;
60:00
Střely ve 3. třetině zápasu Bulldogs - 6, Pardubice - 15, střely celkem Bulldogs - 19, Pardubice - 25
60:00
Komentář trenéra hostí Ladislava Štancla: Zápas rozhodlo to, že jsme byli dvě třetiny vlažní a domácí chtěli prostě víc. Trefenými bloky, zákroky brankáře, se domácí dostali do laufu takovým způsobem, že už jsme nedokázali jejich obranný val prolomit. Třetí třetinu jsme odehráli celou na míčku, ale už bylo pozdě. Pro nás to musí být poučení do dalších zápasů, o nic jiného teď nejde, protože zápas je minulostí.
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: Naše poctivá obrana a výborný výkon brankářů. To byly klíče ke třem bodům do tabulky. Děkuji hráčům i divákům za skvělou atmosféru.
60:00
59:59
Pardubice opět nevěděli jak vyzrát na Kuhna. Bulldoci i díky jeho pomoci získávají 3 body do tabulky.
59:34
Kuhn opět bezchybný.
58:45
Pešák uklidňuje hru. Posílá míček na polovinu hostí.
58:15
Pešák s Kadavým si teď hrají s obranou hostí.
56:20
Pardubice stále obléhají branku domácích. Neúspěšně.
46:55
Pardubičtí zamkli domácí na jejich půlce, střely lítají pouze kolem brány.
45:37
Střela Bílého do bloku.
42:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Fajt, asistoval Tomáš Kadavý (3:1).
42:51
Fajtovi sice střela sjela, ale na to se historie neptá, míček je v brance, mladík tak může oslavit svůj premiérový gól v nejvyšší soutěži. Ocenit můžeme také práci Kadavého, který Fajta našel krásnou přihrávkou na středu hřiště.
39:44
Chyby na obou stranách, šance střídá šanci.
37:50
Pešek v obrovské šanci selhal.
36:30
Střídání brankářů jako kdyby nakoplo hráče Pardubic, buldoci se ne a ne dostat za půlku.
35:03
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Kuhn družstva Bulldogs Brno
35:02
Mazánek hlásí střídačce zdravotní problémy, proto je střídán.
34:23
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Matyáš Němec, asistoval Jan Galuszka (2:1).
34:23
Němec krásnou střelou na vzdálenější tyč posílá buldoky do vedení.
33:24
Grlický krosem na Němce, Levínský předvádí krásný zákrok.
32:23
Surkoš prověřil pozornost Levínského, ten helmou střelu kryje.
31:50
Vyloučen hráč Tomáš Dlesk družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
30:43
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Matyáš Němec, asistoval Martin Žák (1:1).
30:43
Žák našel na středu volného Němce, který se nemýlil a zavěsil pod horní tyč.
28:39
Vyloučen hráč Jan Galuszka družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
28:39
Vyloučen hráč Ivo Teichman družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
28:39
Vyřizování účtů za seknutí do brankáře domácích rozhodčí ocenil dvouminutovými tresty na obou stranách.
27:44
Grlického dělovka mimo bránu.
26:08
Mazánek kryje střelu Dleska přímo do šibenice.
25:01
Pardubice opět rozjíždějí svůj postupný útok.
23:32
Zajímavá šance Zozuláka, střela mu ale vůbec nesedla.
21:50
Žák hledal nabíhajícího Konečného, ale míček končí na hokejkách sokolů.
19:01
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček, asistoval David Žáček (0:1).
19:01
Ztráta domácích na polovině hřiště vyústila k protiútoku 2 na 1, míček se dostal na Janečka, který otvírá skóre zápasu.
18:43
Opět parádní blok ze strany buldoků.
17:48
Zozulák ze středu těsně vedle.
16:12
Grlického dělovka končí v náruči Levínského.
14:26
Buldoci se zatím opírají o dobře zvládnuté bloky střel soupeře.
12:20
Krásná spolupráce Kadavý-Pešák-Surkoš, poslední jmenovaný pálil mimo.
10:23
Grlický si prokličkoval celé hřiště, ale před brankářem mu míček utekl. Pardubičtí utíkali ihned do brejku, ale to se v domácí bráně vytáhl Mazánek.