3:0
1:0
6:2
- : -
branky (asistence): 05:14 Jakub Renčín (Daniel Ludvík), 09:16 Jakub Renčín (Daniel Ludvík), 09:40 Jan Hněvkovský (Vojtěch Novotný), 34:08 Jakub Renčín (Daniel Ludvík), 48:55 Jakub Renčín (Jan Hněvkovský), 53:33 Jakub Renčín (Jan Hněvkovský), 57:02 Jakub Renčín (Daniel Ludvík), 58:10 Filip Neklan (Jakub Hromada), 58:36 Pavel Šebelle (Lukáš Studený), 59:45 Pavel Šebelle (Lukáš Studený)
branky (asistence): 50:47 Michal Kozelský (Matěj Smeták), 57:45 Matěj Smeták (Michal Kozelský)

BLACK ANGELS - TJ Slovan Havířov 10:2
6. Jakub Renčín, 10. Jakub Renčín, 10. Jan Hněvkovský, 35. Jakub Renčín, 49. Jakub Renčín, 54. Jakub Renčín, 58. Jakub Renčín, 59. Filip Neklan, 59. Pavel Šebelle, 60. Pavel Šebelle - 51. Michal Kozelský, 58. Matěj Smeták; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 13 - Martin Zapletálek 31; po třetinách: 3:0, 1:0, 6:2;
60:00
Statistika střel 3. třetiny 15:6.
60:00
Komentář vedoucího družstva domácích Petra Pajera: Už jsem zažil zápasy ve větším tempu, ale výsledek vypadá pěkně. Dozadu velká pochvala. Soupeři přeji pohodovou cestu domu a díky divákům za podporu.
60:00
Komentář hostí Matěje Smetáka. Zápas absolutně bez obrany. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Pavel Šebelle, asistoval Lukáš Studený (10:2).
59:45
Ještě jeden do Batožiny na cestu...
59:00
Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil Matěj Smeták.
58:40
Se nám tu roztrhl pytel...
58:36
58:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Neklan, asistoval Jakub Hromada (8:2).
57:45
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Michal Kozelský (7:2).
57:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Daniel Ludvík (7:1).
56:55
Takové pohodové odpoledne na Čakovicích, sluníčko svítí, hosté přijeli na výlet a automat na chodbě je plný dobrot.
56:40
Havířovský útočník přelstil domácího obránce, když se míček špatně odrazil od florbalky.
53:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jan Hněvkovský (6:1).
53:20
Vyloučen hráč Vojtěch Vavrečka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
53:15
Velký špatný...
50:47
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Matěj Smeták (5:1).
48:55
48:37
Vyloučen hráč Dominik Špaček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
47:50
Vylegala šel sám na Cmírala a už nedokázal zabrzdit a přelétl .
45:29
Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil Michal Kozelský.
45:29
Ludvík zablokoval nájezd hostů a uvidíme zda-li Cmíral udrží čisté konto.
45:29
Kozelský nic nevymyslel na domácího gólmana a pořád drží čisté konto.
44:23
Akce hostů v oslabení končí na rameni gólmana.
43:45
Vyloučen hráč Viktor Pavlík družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
42:06
Dobré kombinace domácích. Havířov hrozí akorát z kontrů.
40:50
Domácí se snaží napadat a získávat míčky.
40:00
40:00
Statistika střel ve 2. třetině: 14:4.
40:00
39:58
Hromada v posledních vteřinách trefil boční síť.
39:20
Straka podklouzl a málem daroval šanci hostům.
38:20
Hromada s Neklanem nedokázali nic vymyslet na hostující obranu.
34:08
33:43
Hromada netrefil ideálně míček a zkazil akci domácích.
31:20
Blaci obměnili síly a i v tomto složení nepouštějí Havířov do útoku.
30:20
Domácí točí sestavu na jiné dvě pětky, aby udrželi vysoké tempo zápasu. Povede se novým silám zvýšit náskok?
30:00
Zatím v Čakoaréně panuje dobrá nálada. Domácí hráči si najdou čas a pokecají s diváky.
29:29
Havířov zatím nic nevymyslel v přesilovkách.
27:29
Vyloučen hráč Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
27:29
Renčínovi se nelíbil výrok rozhodčí, ale bohužel pro domácí oslabuje svůj tým.
19:55
Poslední šanci první třetiny měl Kopecký, který měl odkrytou branku, ale střela mu sjela podobně jako Renčínovi. Škoda pro domácí.
19:09
Už se jen dohrává...
18:04
Pícha našel Renčína, tentokrát mu střela sjela z čepele.
17:30
Aktivní Svatoš nabíjel Novotnému, ten však neměl seštelované mířidla.
16:20
Domácí zamykají hosty k brance. Střela Píchy neměla razanci.
14:31
Další promarněná přesilovka hostů.
13:20
Domácí dobře brání, Smeták střílí do bloku.
12:31
Vyloučen hráč Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
12:31
Brejk pro hosty a Novotný tahá za záchrannou brzdu. Byl ale částečně šikovný a bude z toho standardní situace pro Havířov.
12:06
Domácí se opět zabydlují před Zapletálkem.
11:21
Píchova tvrdá rána skončila na hostujícím obránci.
10:41
Hosté na delší dobu v obranné třetině domácích, ale nemohou se propracovat k zakončení.
09:41
Hrající trenéři Slovanu si správně berou oddechový čas.
09:40
Timeout TJ Slovan Havířov
09:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Vojtěch Novotný (3:0).
09:40
Druhá lajna domácích vlétla na soupeře a zaslouženě dává gól.
09:40
Sprcha pro hosty. Domácí se ujímají tříbrankového vedení.
09:30
Svatoš od půlky nastřeluje tyč. Domácí jsou v laufu.
09:16
09:16
Ludvík opět nachází Renčína, na kterého zírala prázdná branka, a tak neměl problém vsítit.
09:16
Ludvík s Renčím si zopakovali spolupráci a dávají druhý gól Blecků.
08:42
Ludvík opět střílí - Zapletálek z Havířova, ale reflexivně vyráží.
08:20
Blaci zatím drží míček a hosté jsou na míčku díky domácím chybám.
07:52
Dobrá kombinace domácích končí špatnou střelou Bočka.
06:30
Domácí hrají na dvě pětky a mačkají soupeře. Havířov ale velmi obětavě blokuje střely domácích.
05:14
05:14
Ludvík nahrává Renčínovi do prázdné a ten posílá domácí do vedení.
02:25
Ludvík sám na brankáře neproměnuje.
01:50
Vyloučen hráč Jan Kopecký družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
00:31
V první šanci utkání hosté. Cmíral pozorný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Viktor Pavlík, Michal Kozelský, Matěj Smeták, David Chládek, Vojtěch Vavrečka
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Tomáš Cmíral; hráči v poli: Ondřej Vaculík, Jan Pícha, Matěj Boček, Jakub Renčín, Daniel Ludvík