1:6
1:1
3:4
- : -
branky (asistence): 05:42 Václav Grulich (Jan Hrubý), 35:56 Jan Čečetka (Jan Hrubý), 47:56 Jan Hrubý (Martin Kováčik), 55:47 Tomáš Matoulek (Vojtěch Bureš), 58:59 Jiří Vlček (Jan Světlík)
branky (asistence): 00:42 Jan Louvar (Miloš Tyl), 04:37 Miloš Tyl (Jakub Černý), 05:33 Kryštof Hartman (Vojtěch Pfaur), 11:41 Miloš Tyl (Dušan Přívara), 12:31 Vojtěch Teslík (Vojtěch Pfaur), 19:06 Miloš Tyl (Dušan Přívara), 33:45 Dušan Přívara (Jan Louvar), 41:04 Miloš Tyl (Dušan Přívara), 53:00 Jakub Pecha (Jakub Černý), 56:26 Jan Louvar (Ondřej Riebauer), 59:48 Miloš Tyl (Jan Louvar)

Florbal Primátor Náchod - Kanonýři Kladno 5:11
6. Václav Grulich, 36. Jan Čečetka, 48. Jan Hrubý, 56. Tomáš Matoulek, 59. Jiří Vlček - 1. Jan Louvar, 5. Miloš Tyl, 6. Kryštof Hartman, 12. Miloš Tyl, 13. Vojtěch Teslík, 20. Miloš Tyl, 34. Dušan Přívara, 42. Miloš Tyl, 54. Jakub Pecha, 57. Jan Louvar, 60. Miloš Tyl; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 126; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 26 - Max Andreas Minev 15, Milan Horáček 13; po třetinách: 1:6, 1:1, 3:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka: Dnešní zápas rozhodla 1.třetina a naše neproduktivita. Těžko se dohání rozdíl pěti gólů proti takto zkušenému soupeři. Od druhé třetiny se naše hra zlepšila a ve zbytku utkání jsme ukázali, že se s takovými týmy dokážeme měřit. Přiští týden nás čeká těžké utkání, kde musíme předvést zlepšený výkon z konce utkání. Pak budeme moci pomýšlet na body. Děkuju fanouškům a soupeři.
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: 16:15
60:00
Nejlepší hráč za Náchod pro toto utkání byl Vojtěch Bureš. Nejlepší hráč za Kladno pro toto utkání byl vybrán Max Andreas Minev.
60:00
Komentář trenéra hostů: Úkol pro dnešní zápas byl zlepšit herní výkon, což se nám úplně nepovedlo. V naší situaci dobré tři body. Děkujeme soupeři i divákům.
60:00
59:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miloš Tyl, asistoval Jan Louvar (5:11).
59:48
Kladno ještě upravuje výsledek na 5:11.
58:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Jan Světlík (5:10).
58:59
Náchod teď hraje 6 na 4, využívá toho a Vlček střílí gól.
58:06
Vyloučen hráč Jakub Pecha družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za zdržování hry.
57:58
Domácí teď zkouší power-play, ale nemají žádnou velkou převahu.
56:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Ondřej Riebauer (4:10).
55:47
Timeout Florbal Primátor Náchod
55:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Vojtěch Bureš (4:9).
55:47
Náchodské posunutí od mantinelu na střed na Bureše, jeho střelu následnou dorážku zakončil gól.
54:40
Náchod má na kontě další skvělý výjezd, ale ani tato akce Kopeckého nepřinesla onu vytouženou branku.
53:37
V souboji před brankou Náchoda padá na zem Tyl, ale hned se zvedá a hraje dál.
53:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Pecha, asistoval Jakub Černý (3:9).
52:49
Matoulkovo odražení přihrávky a následná střela měla blízko ke gólu, ale skončila za bránou.
50:21
Další skvělý protiútok domácích jen těsně minul branku.
47:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Hrubý, asistoval Martin Kováčik (3:8).
47:56
Další, již třetí branka pro Náchoda se podařila díky souhře Kováčika s Hrubým, jejich rychlém protiútoku a dobré dorážce.
46:56
Hosté se ve své akci pokusili zakončit ze vzduchu, ale zabránil jim v tom výtečným zákrokem brankář.
44:40
Během několika soubojů ve středním pásmu se teď nikomu nedaří dostat do nějaké větší šance.
43:59
Střelou od půlky se pokusilo zakončit Kladno, ale mířili mimo bránu.
42:36
Dobrou práci před soupeřovou brankou předvedla druhá formace Náchoda. Bohužel se jí nepodařilo vsítit gól.
41:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miloš Tyl, asistoval Dušan Přívara (2:8).
41:04
V poslední vteřině přesilovky se Kladnu podařilo vstřelit branku.
40:00
40:00
Střely na bránu v 2. třetině: 7:8.
40:00
Druhá třetina byla již mnohem vyrovnanější a v jistém ohledu i klidnější, jelikož padly pouze dva góly. Náchod pujde do třetí třetiny ještě s minutovým oslabením, tak uvidíme, jak si s tím poradí.
40:00
39:05
Vyloučen hráč Tomáš Matoulek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra rukou.
39:05
Za hru rukou byl vyloučen hráč domácích Matoulek.
37:50
Hezkou šanci měl nyní Matoulek sám před bránou, ale gól nepadl.
35:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka, asistoval Jan Hrubý (2:7).
35:56
Druhá branka náchodských padla z hole Jana Čečetky po rychlém protiútoku a přihrávce Hrubého z rohu.
34:40
Pěknou golfou střelu ze středu od mantinelu měl nyní Kašpar, ale jeho rána byla odražena.
33:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Jan Louvar (1:7).
33:45
Další střela Kladna z hokejky Přívary už ovšem byla gólová.
33:40
Dobře nyní zakročil proti střele z úhlu brankář Skalický.
32:18
A následující protiútok Kladna byl taktéž skvěle ubráněn.
32:02
Útok Náchoda skončil pouze v rohu hostů.
30:27
Náchod měl postupně dvě rozehrávky na půlce, ani jedna z nich však neskončila v bráně.
30:00
Dnešní zápas sleduje skvělých 126 diváků. Děkujeme!
29:56
Hra je přerušena jelikož Hrubý při výjezdu zakopl o brankáře hostů a ten poté potřeboval ošetření.
29:45
Síla se ale teď otáčí spíše na stranu hostů, kteří silně tlačí na Náchod.
28:06
Rozehrávka Náchoda od půlky skončila krásnou střeou, ale bohužel nikoliv gólem.
25:59
Tlak Náchoda na branku Kladna byl bohužel přerušen špatnou přihrávkou, takže domácí musí znovu rozjet útok zezadu.
24:30
Hra nyní probíhá střídavým stylem, kdy oba soupeři jsou průběžně na balónku, ani jeden z nich se ale nedostává do zakončení.
23:02
Krásná akce Náchoda se nepovedla kvůli dobrému bloku hráče hostů.
22:16
Brankář Skalický teď zneškodnil nebezpečný hopsavý míček.
20:48
První šance druhé třetiny patřila Náchodu, který střelil dvakrát po sobě na bránu hostů, ani jedna ze střel ale neskončila v síti.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: 10:14.
20:00
1. třetina přinesla divácky atraktivní hru, kdy se většinu času drželi na míčku hosté, a ti také většinu svých šancí proměňovali. Ani domácí ovšem nebyli bez šance, tak můžeme s napětím očekavát, co přinese druhá třetina.
20:00
19:06
19:06
Střelou z úhlu proměňuje Miloš Tyl svůj dnešní třetí gól a ukončuje tak přesilovku Kladna.
18:14
Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
17:15
Dobrý útok teď rozjela první formace domácích, ale Světlíkova střela skončila u brankáře.
16:04
Velkému tlaku hostů Náchod výborně odolává a nejvíc ho drží svými skvělými zákroky brankář Skalický.
13:30
Další pěkný výjezd Náchoda vychytal brankář Minev.
12:31
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Vojtěch Pfaur (1:5).
12:31
Kladno brzy přidává další gól - a opět do šibenice.
11:41
11:41
A Kladno poté získává míček a zakončuje do Skalického branky.
11:31
Kaválek měl teď pěkný samostatný výjezd, ale skončil příliš blízko brány a nevystřelil.
10:30
Hosté se pořád tlačí dopředu a snaží se zavřít Náchod na půlce, ale jejich přihrávky jim většinou odráží hráči domácích.
08:34
Náchod teď zakládá protiútok. Střela Grulicha je ale zblokována.
06:56
Kladno se teď drží na balónku a přihrává si na domácí polovině. Díky obětavým blokům Náchoda jim ale nic moc neprošlo.
05:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Václav Grulich, asistoval Jan Hrubý (1:3).
05:42
Náchodští ale velice rychle reagují a rychlým útokem z buly snižuje Grulich.
05:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Kryštof Hartman, asistoval Vojtěch Pfaur (0:3).
05:33
Další branku si Kladno připsalo díky Hartmanově střele do šibenice.
04:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miloš Tyl, asistoval Jakub Černý (0:2).
03:47
Hosté získávají balón během strkanice před bránou a Tyl střílí druhý gól hostů.
03:16
Velkou šanci teď měli hosté, když sebrali Geislerovu přihrávku vzduchem a šli do přečíslení dva na jednoho, avšak gól nevstřelili.
01:40
Kladno se marně snaží dostat před branku domácích, a když už se tam dostanou, zakročí brankář.
00:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Miloš Tyl (0:1).
00:42
K míčku se ovšem dostávají hosté a po pár vteřinách dvojice Louvar-Tyl střílí první dnešní gól.
00:01
Úvodní buly získává domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Max Andreas Minev; hráči v poli: Jakub Černý, Jan Louvar, Dušan Přívara, Ondřej Riebauer, Miloš Tyl
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jakub Téra, Petr Kašpar, František Donaj, Jan Světlík, Vojtěch Bureš