1:1
1:4
1:5
- : -
branky (asistence): 14:48 Daniel Kříž, 25:15 Michal Hejzlar (Henrich Klimeš), 50:39 Marek Svoboda (Daniel Kříž)
branky (asistence): 03:44 Tomáš Sochor (Matyáš Bachmaier), 24:02 Tomáš Sochor (Matyáš Bachmaier), 27:48 Vojtěch Novák (Daniel Šebela), 32:48 Lukáš Molhanec, 37:10 Vojtěch Řádek (Daniel Šebela), 43:10 David Burda, 45:32 Tomáš Sochor (Matyáš Bachmaier), 48:06 Milan Všetečka (Vojtěch Řádek), 51:44 Vojtěch Řádek, 52:26 Matyáš Bachmaier

Florbal Primátor Náchod - Kanonýři Kladno 3:10
15. Daniel Kříž, 26. Michal Hejzlar, 51. Marek Svoboda - 4. Tomáš Sochor, 25. Tomáš Sochor, 28. Vojtěch Novák, 33. Lukáš Molhanec, 38. Vojtěch Řádek, 44. David Burda, 46. Tomáš Sochor, 49. Milan Všetečka, 52. Vojtěch Řádek, 53. Matyáš Bachmaier; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 65; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 21, Jan Mareš 2 - Marek Pospíšil 7; po třetinách: 1:1, 1:4, 1:5;
60:00
Komentář trenéra hostů: Celý zápas jsm vydrželi hrát rychle a přesně s míčkem, od druhé třetiny jsme začali dávat góly a dokráčeli tak k výhře.
60:00
Komentář trenéra domácích Daniela Prouzy: "Dnes nám nefungovala rozehra. Přes dobrý obranný blok soupeře jsme se nebyli schopni vůbec dostat do pásma a tím pádem jsme si vytvořili minimum šancí. Je před námi ještě dlouhá cesta, musíme se zlepšit zejména ve hře na balónku. Gratuluji Kladnu k zasouženému vítězství."
60:00
52:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier bez asistence (3:10).
52:26
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Mareš družstva Florbal Primátor Náchod
51:44
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Řádek bez asistence (3:9).
50:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Daniel Kříž (3:8).
48:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Vojtěch Řádek (2:8).
45:32
Timeout Florbal Primátor Náchod
45:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Sochor, asistoval Matyáš Bachmaier (2:7).
43:45
Vyloučen hráč Michael Havran družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
43:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Burda bez asistence (2:6).
40:00
40:00
37:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Řádek, asistoval Daniel Šebela (2:5).
32:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Lukáš Molhanec bez asistence (2:4).
27:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Daniel Šebela (2:3).
25:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Michal Hejzlar, asistoval Henrich Klimeš (2:2).
24:02
20:00
20:00
14:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž bez asistence (1:1).
03:44
03:29
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Marek Pospíšil; hráči v poli: Vojtěch Novák, Mikuláš Plášek, Vojtěch Pfaur, Matyáš Bachmaier, Tomáš Sochor
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Erik Dao, Michael Havran, Filip Pajkrt, Henrich Klimeš, Michal Hejzlar