3:4
1:1
4:2
- : -
branky (asistence): 02:45 Jiří Halama (Adam Hemerka), 05:07 Antonín Šmerák (Adam Hemerka), 08:27 Jonáš Kůra (Adam Hemerka), 23:12 Matyáš Kůra (Jiří Halama), 47:34 Adam Hemerka (Matyáš Kůra), 48:44 Vojtěch Kužela (David Čermák), 56:22 Jiří Halama (Adam Hemerka), 58:53 Adam Hemerka (Matyáš Kůra)
branky (asistence): 05:50 Dominik Kaloč (Matyáš Šindler), 08:14 Lukáš Homola, 09:32 Matyáš Šindler (Dominik Kaloč), 14:06 Dominik Kaloč (Lukáš Homola), 26:50 Jakub Čermák (Dominik Kaloč), 53:17 Jakub Nota (Jakub Přikryl), 58:35 Matyáš Šindler (Lukáš Homola)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 8:7
3. Jiří Halama, 6. Antonín Šmerák, 9. Jonáš Kůra, 24. Matyáš Kůra, 48. Adam Hemerka, 49. Vojtěch Kužela, 57. Jiří Halama, 59. Adam Hemerka - 6. Dominik Kaloč, 9. Lukáš Homola, 10. Matyáš Šindler, 15. Dominik Kaloč, 27. Jakub Čermák, 54. Jakub Nota, 59. Matyáš Šindler; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Michal Kráčmar 27 - Ondřej Kolajta 9; po třetinách: 3:4, 1:1, 4:2;
60:00
59:59
Střely na branku ve 3. třetině 14:4.
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Velmi vyrovnané utkání, kvalitní soupeř. Měli jsme větší vůli po vítěství. Děkujeme soupeři za dobrý zápas.
59:59
Vyjádření trenéra hostů: Oba týmy dnes chtěly vyhrát, moc se nebránilo, hrálo se nahoru dolu, vyhrál šťastnější tým, gratuluji soupeři k výhře a děkuji divákům za povzbuzování.
59:51
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
58:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Matyáš Kůra (8:7).
58:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Lukáš Homola (7:7).
58:35
Po několika velkých šancí Hattricku vyrovnává Šindler.
57:36
Hemerka šel sám na Kolajtu, ten ale vytáhl další neuvěřitelný zákrok.
56:22
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
56:22
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Adam Hemerka (7:6).
56:22
Hemerka sice svůj samostatný únik nevyužil, Halama, ale jeho střelu dorazil do odkryté branky.
54:43
FBC teď zklidnilo hru a pomalu rozehrává.
53:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Nota, asistoval Jakub Přikryl (6:6).
53:17
Po chybě Čermáka vyrovnává Nota
50:23
Vyloučen hráč David Čermák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
48:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vojtěch Kužela, asistoval David Čermák (6:5).
48:44
Kužela dobrou střelou k levé tyči otáčí zápas.
47:34
47:34
Hemerka po pěkné individuální akci vyrovnává.
45:49
Hattrick má teď obrovský tlak Kolajta drží Bystroň.
44:45
Sasyn trefuje tyč
43:28
Kolajta přidává další úžasný zákrok po střele Malicha.
38:40
Kolajta těsně před brankovou čárou zastavil míček.
37:32
Hattrick má ponechanou výhodu a v šesti drží FBC v zámku.
37:24
Vyloučen hráč Daniel Flašar družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
34:57
Halama se dobře uvolnil jeho střela však letěla nad.
32:24
Šindlerova dobrá střela končí těsně mimo branku.
30:48
Ostrava neměla v přesilovce žádnou výraznější šanci, a tak pořád vede jen o jednu branku.
28:59
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
27:20
Kůra J. měl teď šanci Kolajta drží náskok Ostravy.
26:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Čermák, asistoval Dominik Kaloč (4:5).
26:50
Čermák využívá rychlý protiútok a vrací FBC vedení.
26:23
Hraje se velmi atraktivní utkání pro diváky s hodně osobními souboji.
23:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matyáš Kůra, asistoval Jiří Halama (4:4).
23:12
Halama dobrým krosem překvapil obranu FBC a Kůra M. dobrou střelou skóruje.
20:42
Kolajta teď vytáhl skvělý zákrok proti Hemerkovi.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině 11:7 pro Hattrick.
17:45
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení.
17:45
Vyloučen hráč Lukáš Homola družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
14:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Lukáš Homola (3:4).
14:06
Homola krásně našel Kaloče a ten obrací zápas ve prospěch FBC.
12:12
Hattrick teď hraje víc na míčku, Kolajta ale drží Ostravu.
09:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Dominik Kaloč (3:3).
09:32
Šindler z voleje doráží do branky Hattricku.
08:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Adam Hemerka (3:2).
08:27
Kůra rychle odpovídá přesnou střelou k pravé tyči.
08:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Lukáš Homola bez asistence (2:2).
06:48
Vyloučen hráč Matyáš Šindler družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
05:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Matyáš Šindler (2:1).
05:50
Kaloč zůstal osamocený před domácí brankou a svoji šanci s přehledem využil.
05:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Antonín Šmerák, asistoval Adam Hemerka (2:0).
05:07
Šmerák překvapil Kolajtu střelou od půlky hřiště, a tak Brno vede už o dva.
02:45
02:45
Ostrava měla první vážnější šanci, gól však dává Hattrick z protiútoku.
00:38
Začalo se velmi aktivně na obou stranách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Vojtěch Krhovják, Lukáš Homola, Dominik Kaloč, Jakub Čermák, Matyáš Šindler
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Michal Kráčmar; hráči v poli: Vojtěch Kužela, Matyáš Kůra, Adam Hemerka, Jiří Halama, Zdeněk Malich