3:2
1:3
- : -

FbŠ Bohemians - KM automatik FBK Jičín 9:5
6. Michaela Neubergerová, 15. Hana Poláková, 15. Eliška Reischlová, 17. Andrea Kadidlová, 19. Hana Poláková, 33. Eliška Reischlová, 39. Adéla Bočanová, 40. Eliška Reischlová, 59. Anna - Marie Divišová - 21. Anet Jarolímová, 37. Kristýna Bachmaierová, 43. Kristýna Bachmaierová, 53. Nikola Kuchařová, 55. Kristýna Bachmaierová; rozhodčí: Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 2:4; využití: 4:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 19 - Veronika Samková 22; po třetinách: 5:0, 3:2, 1:3;
60:00
Střely na branku v 3. třetině: Bohemians 10, Jičín11
60:00
Komentář vedoucího družstva hostí Michala Šuka: Dnes stálo štěstí na straně domácích. Celý zápas byl rozhodnutý po první třetině, kdy domácí tým trestal každou naši individuální chybu.
60:00
Další domácí utkání sehrají Klokanky v pátek 26.10. na Děkance proti Chodovu. Dnešní výkon zelenobílých hráček byl tou nejlepší pozvánkou na toto pražské derby.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Dobré dvě třetiny utkání, kdy jsme dokázali proměnit většinu šancí. Ve třetí třetině došlo opět k polevení v koncentraci a dostali jsme zbytečné góly. Musíme zapracovat na defenzivní práci v našem pásmu. Díky soupeři za zápas a divákům podporu.
60:00
58:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Adéla Bočanová (9:5).
58:03
I když Bohemka hraje přesilovku, tak to na hřišti tak nevypadá a hraje se nahoru dolů. V šancích se objevila Žůrková, Bachmaierová, na straně domácích pak Bočanová a Divišová. Ta nakonec skákavou střelou proměňuje i čtvrtou přesilovku Bohemians.
56:31
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:31
Další zbytečně dohraný souboj a vyloučení na straně Jičína.
56:02
Bachmaierová tvrdě dohrála Šindelářovou, ta končí na zemi.
54:14
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Anet Jarolímová (8:5).
54:14
Jičín se poměrně jednoduchou rozehrávkou lehce dostává celou třetí třetinu na polovinu Bohemians a střílí další gól.
52:44
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Nikola Kuchařová, asistoval Anet Jarolímová (8:4).
52:44
Opět zcela volná Kuchařová na středu hřiště. Tentokrát vystřelila po zemi a dostává míček do sítě. Za dnešní výkon si branku jistě zasloužila.
51:58
Kombinace Bočanové a Vrátné, pěkná střela ze středu, Samková však chytá.
50:13
Další část souboje Bachmaierová - Kreisingerová. Střelu golfákem opět Dany chytá a připisuje si další bod v tomto pikantním minisouboji.
48:40
Teď několik pěkných kombinací Bohemky, skóre se však nemění.
47:31
Bachmaierová sama na Kreisingerovou od mantinelu, zkoušela ji překvapit na bližší tyč, ovšem nepoštěstilo se.
47:13
Jarolímová teď našla volnou Kuchařovou na středu, ta sice trefila šibenici, ovšem i tam Kreisingerová vše chytá.
46:22
Bohemka pustila do hry v poslední třetině další hráčky, které začaly dnešní utkání mimo základní sestavu. Konkrétně Janu Pavlicovou a Adélu Cukrovou.
45:00
Bohemka teď zamkla Jičín na jeho polovině.
43:44
Nikola Kuchařová opět proběhla celé hřiště, na nebezpečnou střelu už jí však chyběly síly.
43:02
Mrázková teď tvrdě dohrála Loudovou a sama se těžce zvedá za pomoci zdravotníka z hřiště.
42:11
42:11
Krásná branka Jičína. Jarolímová odtáhla obranu Bohemians a předložila Bachmaierová do prázdné brány.
41:38
Reischlová v dobré šanci přestřeluje.
40:26
Jičín zamíchal sestavou a v první lajně Mrázkovou nahradila Kuchařová. Hned se dostali do velké šance, Jarolímová však netrefuje.
40:01
I do třetice vyhrál úvodní bully Jičín.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: Bohemians 9, Jičín 8
40:00
V druhé třetině nám přibylo faulů a ostřejších zákroků. Na druhé straně je sympatické, že se Jičín nevzdává a bojuje ze všech sil ač jim dochází síly. Uvidíme, co přinese závěrečná třetina
40:00
39:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Jessica Zlámalová (8:2).
39:01
Eliška Reischlová prudkou střelou kompletuje hattrick.
38:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Eliška Vrátná (7:2).
38:31
Bohemka využívá i třetí přesilovou hru, když se přesnou střelou prosazuje Adéla Bočanová.
37:17
Vyloučen hráč Karolína Strejcovská družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
37:17
Další nedovolený zákrok a další vyloučení.
36:50
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Gabriela Žůrková (6:2).
36:50
Krosy, o které se Jičín pokouší celý zápas, tentokrát prošel obranou Bohemky a Bachmaierová střelou z první snižuje.
35:21
V dalším rychlém protiútoku Bohemians Eliška Reischlová.
35:00
Dnešní utkání sleduje 78 diváků. Děkujeme.
34:35
Zřejmě nová taktika Jičína. Anet Jarolímová se nevrací a zůstává za bukem, i když se hraje za brankou Jičína.
33:40
Protiútok v podání Kadidlové a střílejí Polákové zneškodnila Samková.
33:04
Žůrková šla sama na bránu od mantinelu, místo střely však ještě hledala Anet Jarolímovou.
32:08
32:08
Eliška Reischlová si přeběhla přes osu hřiště, krásně se uvolnila a prostřelila Samkovou na bližší tyč.
31:17
Nepřesný protiútok Bohemky končí v rohu.
30:07
Na hřišti se přiostřuje, další tvrdý faul Bachmaierové na Elišku Vrátnou.
29:18
Další sekera Zlámalové, rozhodčí však tentokrát nevylučují.
28:30
Bohemka v plném počtu.
28:12
Domácí perfektně blokují.
26:30
Vyloučen hráč Adéla Bočanová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
26:30
Bočanová zezadu dobíhala hráčku Jičína a sekla ji.
25:57
Nebezpečná střela Žůrkové z výběhu.
24:42
Toulová jen trefila svoji střelou Kuchařovou, ta proběhla celé hřiště a vystřelila bekhendem. Kresingerová opět chytá.
23:24
V pěkné šanci Andy Kadidlová, Samková však chytá.
22:07
Bachmaierová tvrdě dohrála Elišku Císařovou, rozhodčí to však pouští.
21:35
Jičín znovu zamkl Bohemku v jejich obranném pásmu.
20:22
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Kristýna Bachmaierová (5:1).
20:00
Jičín hraje v první třetině velmi naivně a Bohemka se lehce dostala do pětibrankového vedení. Domácí diváci mohou být zatím velmi spokojeni, sledují atraktivní utkání v podání zelenobílých klokanek.
20:00
19:40
Jičín se snaží ještě do přestávky snížit a zasypal teď domácí branku celou řadou střel, Kreisingerová však vše vyráží.
18:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (5:0).
18:40
Domácí duo Bočanová Poláková se opět prosazuje v přesilové hře.
17:43
Vyloučen hráč Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
17:43
Kuchařová nedovoleně blokovala hráčky Bohemians při standardní situaci a jde si odpočinout na trestnou lavici.
17:42
Jičín zahrál malou domů, Bohemka rozehrává z rohu.
17:02
Po tvrdém souboji v rohu se těžce zvedá Lucie Paulovičová, v utkání však bude pokračovat.
16:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Hana Poláková (4:0).
16:01
Hanka Poláková poslala Paulovičovou na párek a předložila Andy Kadidlové do prázdné brány. Krásná akce Bohemky.
14:50
14:50
A je to 3:0. Jessica Zlámalová našla zpoza branky zcela volnou Elišku Reischlovou a ta zkušeně skóruje,
14:26
14:26
Bočanová krásně vzduchem našla Polákovou a ta uklízí do prázdné brány.
13:36
Zatím si dvě střely v přesilovce Bohemky připsala jen hostují Gabriela Žůrková.
12:40
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
12:40
Svobodová zezadu zablokovala hůl Elišky Nové a přesilovku si zahrají i domácí.
10:26
Domácí v plném počtu.
10:15
Další šance Bohemky v oslabení, Eliška Reischlová se dostala do úniku od mantinelu a jen těsně míjí branku Jičína.
10:02
Střelu Paulovičové tečovala Jarolímová, opět vedle.
08:50
Andy Kadidlová vypíchla lehkovážnou přihrávku Žůrkové a šla sama na branku. Samková ji však vychytala.
08:26
Vyloučen hráč Julie Chaloupková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:42
Domácí teď zavřeli Jičín, střelu Toulové tečovala před brankou Eliška Reischlová.
05:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Michaela Neubergerová, asistoval Julie Chaloupková (1:0).
05:47
Přízemní střelu Chaloupkové tečovala před bránou Míša Neubergerová. První střídání třetí lajny domácích tak končí hned gólem.
05:32
Po krosu Bachmaierové Žůrková netrefuje střelou z první bránu.
03:10
Nyní šance domácích, Kadidlová však promáchla.
02:20
Paulovičová z první golfákem z obrany, Kreisingerová vyráží, následně doráží Jarolímová, nicméně domácí obrana odolala.
01:30
Domácí začínají na 2 lajny, hosté z Jičína je však svoji tvrdou hrou do úvodního tlaku nepouští.
00:01
Úvodní bully vyhrál tým Jičína.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Petr Szilvási.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Lucie Paulovičová, Gabriela Žůrková, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová, Tereza Mrázková
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Andrea Kadidlová, Lucie Šindelářová
00:00
Oba týmy se nám již rozcvičují, domácí by se dnes rádi výhrou posunuli v tabulce do TOP4.
00:00
Ještě před samotným začátkem dostala pozornost od klubu FbŠ Boheminas Adéla Bočaková, která nastoupila k 200. utkání v extralize žen.