3:2
1:0
0:3
- : -
branky (asistence): 01:14 Filip Kočí (František Kyc), 04:02 František Kyc (Ondřej Kravčík), 06:22 Patrik Charvát (David Rada), 20:34 František Kyc (Matěj Kravčík)
branky (asistence): 08:44 Dalibor Kocur, 09:24 Pavel Ocelák, 25:01 Matěj Mlotek (Dalibor Kocur), 25:49 Vojtěch Hrbáček (Tomáš Palowski), 35:31 Matěj Mlotek (Dalibor Kocur)

TJ Slovan Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice 4:5
2. Filip Kočí, 5. František Kyc, 7. Patrik Charvát, 21. František Kyc - 9. Dalibor Kocur, 10. Pavel Ocelák, 26. Matěj Mlotek, 26. Vojtěch Hrbáček, 36. Matěj Mlotek; rozhodčí: Jakub Litschmann - Jakub Neděla; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Vernarský ? - Dominik Škuta ?; po třetinách: 3:2, 1:0, 0:3;
36:00
35:54
Vyloučen hráč Matěj Mlotek družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
35:31
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Matěj Mlotek, asistoval Dalibor Kocur (4:5).
34:45
Timeout TJ Slovan Havířov
25:49
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Vojtěch Hrbáček, asistoval Tomáš Palowski (4:4).
25:01
24:00
24:00
20:34
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Matěj Kravčík (4:2).
17:19
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:00
12:00
09:24
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Pavel Ocelák bez asistence (3:2).
08:44
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dalibor Kocur bez asistence (3:1).
06:22
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Charvát, asistoval David Rada (3:0).
04:02
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Ondřej Kravčík (2:0).
01:14
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Filip Kočí, asistoval František Kyc (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Litschmann a Jakub Neděla.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Dominik Škuta; hráči v poli: Jan Pamrok, Patrik Pavlica, Vojtěch Hrbáček, Pavel Ocelák, Matěj Mlotek
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vernarský; hráči v poli: David Třetina, David Rada, Patrik Charvát, František Kyc, Filip Kočí