1:3
2:0
- : -

SK B.U.H. Praha B - Sport Kolín Pátečníci 7:7
1. Zdeněk Kadlec, 2. Petr Kleprlík, 3. Zdeněk Kadlec, 9. Vladimír Mareš, 15. Petr Kleprlík, 27. Petr Mišák, 34. Petr Kleprlík - 1. David Svoboda, 1. Milan Ježek, 5. Martin Musil, 5. David Koubský, 15. Lukáš Svoboda, 20. David Svoboda, 21. Michal Miĺo; rozhodčí: Petr Kubuš - Tomáš Cimrman; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Mojmír Glet ? - Lukáš Spal ?; po třetinách: 4:4, 1:3, 2:0;
35:51
Timeout Sport Kolín Pátečníci
35:51
Vyloučen hráč Luděk Kleprlík družstva SK B.U.H. Praha B na 2 minuty za sekání.
33:06
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil Petr Kleprlík, asistoval Zdeněk Kadlec (7:7).
31:18
Vyloučen hráč Milan Ježek družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za sekání.
31:17
Timeout SK B.U.H. Praha B
26:52
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil Petr Mišák, asistoval Zdeněk Kadlec (6:7).
24:00
24:00
23:23
Vyloučen hráč Zdeněk Kadlec družstva SK B.U.H. Praha B na 2 minuty za sekání.
20:31
Trestné střílení družstva Sport Kolín Pátečníci neproměnil David Koubský.
20:03
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil Michal Miĺo bez asistence (5:7).
19:30
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil David Svoboda, asistoval Martin Musil (5:6).
14:50
14:27
Vyloučen hráč Martin Musil družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:17
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil Lukáš Svoboda, asistoval David Svoboda (4:5).
12:51
Vyloučen hráč David Šrámek družstva SK B.U.H. Praha B na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
08:45
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil Vladimír Mareš, asistoval Petr Kleprlík (4:4).
04:53
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil David Koubský bez asistence (3:4).
04:35
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil Martin Musil, asistoval Martin Slavík (3:3).
02:36
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil Zdeněk Kadlec bez asistence (3:2).
01:03
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil Petr Kleprlík, asistoval Vladimír Mareš (2:2).
00:55
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil Milan Ježek, asistoval Lukáš Balcar (1:2).
00:36
Branku družstva SK B.U.H. Praha B vstřelil Zdeněk Kadlec, asistoval Luděk Kleprlík (1:1).
00:25
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kubuš a Tomáš Cimrman.
00:00
00:00
Line-up hostů Sport Kolín Pátečníci: brankář: Lukáš Spal; hráči v poli: Martin Slavík, Lukáš Svoboda, Ondřej Čada, David Svoboda, Martin Musil