3:2
1:5
- : -

FBC Sokol Ivanovice na Hané - VSK VUT Skurut Hai Brno 6:7
2. Dominik Papp, 10. Radim Baláž, 23. David Hedvík, 26. Radim Baláž, 30. David Hedvík, 40. Tomáš Urbánek - 25. Adam Trllo, 27. Denis Ligas, 32. Michal Repko, 32. Tomáš Fanta, 34. Michal Repko, 35. Denis Ligas, 38. Viktor Čermák; rozhodčí: Jan Máša - Ondřej Lukáš; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Aleš Tvrdý ? - Bohumír Fajt ?; po třetinách: 2:0, 3:2, 1:5;
45:00
44:59
Vyloučen hráč Tomáš Urbánek družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za hrubost.
44:23
Timeout FBC Sokol Ivanovice na Hané
39:40
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Tomáš Urbánek, asistoval Lukáš Skácel (6:7).
39:33
Vyloučen hráč Adam Trllo družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za špatné střídání.
37:43
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Viktor Čermák, asistoval Michal Repko (5:7).
36:15
Vyloučen hráč Tomáš Urbánek družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za blokování hokejky.
34:07
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas, asistoval Michal Repko (5:6).
33:35
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko z trestného střílení (5:5).
31:38
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Tomáš Fanta, asistoval Denis Ligas (5:4).
31:27
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko, asistoval Denis Ligas (5:3).
30:00
30:00
29:24
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil David Hedvík, asistoval Lukáš Skácel (5:2).
26:31
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas, asistoval Viktor Čermák (4:2).
25:10
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Radim Baláž, asistoval Lukáš Skácel (4:1).
24:37
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Adam Trllo, asistoval Zdeněk Póč (3:1).
22:01
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil David Hedvík, asistoval Roman Skácel (3:0).
15:00
15:00
09:10
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Radim Baláž, asistoval Lukáš Dočkal (2:0).
01:23
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Dominik Papp bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Máša a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů VSK VUT Skurut Hai Brno: brankář: Bohumír Fajt; hráči v poli: Vladimír Biolek, Roman Mach, Denis Ligas, Michal Repko, Tomáš Fanta