5:0
5:2
- : -
FBC Hranice
branky (asistence): 04:02 Adam Kučera (Lukáš Louda), 06:33 Tomáš Milerský (Lukáš Milerský), 19:45 Martin Tököly (Josef Zbořil), 25:59 Radek Jantoš (Tomáš Milerský), 31:04 Denis Smilovský (Filip Konkolský), 31:26 Tomáš Milerský (Lukáš Milerský), 33:00 Martin Tököly (Josef Zbořil), 35:27 Adam Kučera, 40:15 Jiří Šrámek (Tomáš Milerský), 41:00 Josef Zbořil (Robin Hudec), 41:45 Denis Smilovský (Jan Lukáš), 44:56 Jiří Šrámek (Tomáš Milerský), 50:55 Jiří Šrámek (Radek Jantoš)
FBC Hranice
branky (asistence): 56:03 René Mikel (Jiří Vraj), 58:31 Petr Velech (Štěpán Potsch)

1. FBK Eagles Orlová - FBC Hranice 13:2
5. Adam Kučera, 7. Tomáš Milerský, 20. Martin Tököly, 26. Radek Jantoš, 32. Denis Smilovský, 32. Tomáš Milerský, 34. Martin Tököly, 36. Adam Kučera, 41. Jiří Šrámek, 42. Josef Zbořil, 42. Denis Smilovský, 45. Jiří Šrámek, 51. Jiří Šrámek - 57. René Mikel, 59. Petr Velech; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Michal Klučár 19 - Štěpán Panák 13, Jakub Kosar 27; po třetinách: 3:0, 5:0, 5:2;
60:00
Je konec. Orlová jednoznačně poráží Hranice a stáhla manko na jediný bod!
60:00
Vyjádření vedoucího domácích, pana Lukáše Loudy: Neskutečné. Bojovnost. Morál, skvělý přístup všech. Jedeme dál.
60:00
Vyjádření vedoucího hostí, pana Blažka: Po fyzicky těžkých zápasech s Vítkovicemi a Frýdkem - Místkem jsme totálně vyhořeli na fyzičku, dopředu se nám nepodařilo překonat koncentrovanou obranu a dozadu jsme byli o krok pomalejší, než-li soupeř, kterému tam dnes spadlo všechno. Jedinou pochvalu bych viděl za urputnost. Blahopřeji soupeři k výbornému výkonu a přeji vše dobré do dalších zápasů.
60:00
59:13
Vyloučen hráč Petr Velech družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
59:13
Kučera běžel sám po levém křídle, Velech ho zezadu seknul a tak si ještě odpočine.
58:31
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Štěpán Potsch (13:2).
58:31
Hranice ještě korigují, Potsch našel Velecha, který neměl se zakončením problém.
57:50
Hloch ve výběhu v obrovské příležitosti, kterého vychytal Klučár.
57:34
Hranice snaží sympaticky hrát i přes ukazovate skóre.
56:03
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Jiří Vraj (13:1).
55:25
Obrovská příležitost pro Orlovou. Bratři Milerští šli dva ne jednoho, Tomáš shazoval na Lukáše, který o milimetry netrefil vzdálenější tyč.
54:50
Závoda odstřeluje do bezpečí.
54:03
A Klučár nulu neudrží :( Vraj našel na volkém brankovišti hůl MIkela, který vymetl pavučinky.
53:37
Turdoň prověřil tvrdou střelu Klučára, který dnes spolehlivě drží!
52:00
Mikel zastavil postup Orlové a získal míček pro Hranice.
50:55
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Radek Jantoš (13:0).
50:55
Jantoš našel dlouhým pasem Šrámka, který zvyšuje již na 13:0!
47:35
Hranice v plném počtu.
47:25
Louda tvrdou bombou do masky Kosara.
45:35
Vyloučen hráč Petr Velech družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:35
Tohle bylo zbytečné, Velech dojel u mantinelu do Zbořila a zasloužil si za to dvě minuty.
44:56
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Tomáš Milerský (12:0).
44:56
A čepovaná dvanáctka je tady taky! V přesilovce po přihrávce Milerského Toma se prosazuje Šrámek.
44:01
Vyloučen hráč David Rek družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
44:01
Šrámek se probíjel před golmana do dobré pozice, a tak musel zasáhnout Rek jen za cenu dvou minut.
42:00
Dnes je to góloshow! Orlová hraje uvolněně a Hranice neví, co hrát. Padla i čepovaná desítka. Jdeme dál.
41:45
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Jan Lukáš (11:0).
41:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Josef Zbořil, asistoval Robin Hudec (10:0).
38:35
Klučár zmenšil střelecký úhel Hlochovi a bez problému chytá.
37:45
Šrámek jen do boční sítě.
37:45
Mikel dobře zapracoval, bohužel pro něj mu míček utekl.
36:36
Kosar se vytáhnul proti dobře mířené střele Šrámka.
35:27
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera bez asistence (8:0).
35:27
Tohle Kučera udělal fantasticky, Hranicím nevyšla nahrávka mezi beky, Kučera vystihl přihrávku a sám proti Kosarovi se nemýlil.
33:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Martin Tököly, asistoval Josef Zbořil (7:0).
33:00
Tak za tohle všechna čest Zbořilovi, který nezazmatkoval a ve třech poslal na volného Tokolyho, který bekhendem překonal Kosara.
31:27
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Kosar družstva FBC Hranice
31:27
Hranice střídají brankáře, nový brankář s číslem 1 Jakub Kosar.
31:26
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Lukáš Milerský (6:0).
31:26
A souhra bratří opět funguje, Lukáš našel Tomáše vedle tyčky, který vedle tyčky zametá pod nohu Panáka.
31:04
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Filip Konkolský (5:0).
31:04
Éj, prosazuje se i Denis Smilovský, který si to náležitě užívá po přihrávce Konkolského.
30:53
Mikel z volnéhp úderu jen do připravené zdi.
30:14
Kučera dokázal udržet míček na útočné polovině, Eagles u míčku.
29:10
Šrámek dvakrát za sebou tvrdou střelou prověřil Panáka.
28:32
Šrámek se dokázal zbavit dvou protihráčů a uklidňuje hru.
27:35
Hra je teď kouskovaná menšími fauly. Oba týmy jsou nervózní.
25:59
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Tomáš Milerský (4:0).
25:59
A Orlové stačilo 13 sekund k navýšení skóre! Tomáš Milerský našel na velkém brankoviště Jantoše, který vymetl pavučinky.
25:46
Vyloučen hráč Tomáš Václavík družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
25:46
A Orlová si zahraje přesilovku, na dvě minuty za sekání si odpočine Václavík.
24:50
Velech do betonů Klučára.
24:15
Krásná akce Smilovského, který dokázal projít přes dva protihráče, následně zkusil najít volného Hudce, do jeho přihrávky se ale vložila hůl Václavíka.
23:50
Lukáš se postavil do střely Velechovi.
22:50
Vrajova střela z půlky měla potenciál, bohužel pro něj trefil jen tyč!
22:30
Kučera dobře přečetl hru a posílá míček do bezpečí.
21:53
Hudec vypích míček Velechovi.
21:03
Lukáš Milerský si neporozuměl se Smilovským, a proto mají míček Hranice.
20:21
Hranice kombinují na polovině Orlové a hledají skulinu.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 12:7
20:00
V první třetině jsme viděli florbal nahoru, dolů, který se musí nezaujatému divákovi líbit. První gól dokázala Orlová vstřelit ve vlastním oslabení, kdy všem utekl Kučera, který zametl. Druhý gól zápasů šel po bratrské ose Milerští, kteří posílali Orlovou do dvoubrankového vedení a ke konci třetiny po individuální chybě se Tokoly dokázal prosadit a určil prozatimní výsledek.
20:00
19:45
19:45
Obrovská individuální chyba Blažka, Blažkovi sjel míček z čepele, který mu dokázal Tokoly vypíchnout a střelou na vzdálenější tyč prostřelil Panáka.
19:05
Klimecký ukázal, že má rychlé nohy, ale zradily ho ruce, a proto přišel o míček.
18:40
Jantoš v běhu přestřelil Panákovu klec.
18:16
Klučár si poradil s dalekonosným pokusem Vraje.
17:45
Hranice kombinují na polovině Orlové.
16:47
Lukáš nedokázal přihrát do volného prostoru na Smilovského.
16:00
Panák opět zasahuje. Orlová střílí, Hranice běhají.
15:06
Do střelecké pozice se dostal Zbořil, s jeho střelou neměl Panák větší problém.
14:05
Hloch v dobré pozici pouze do obránce před sebou.
13:15
Panák měl problémy proti střele Jantoše, která skočila těsně před ním.
12:26
Tokoly z otočky trefil jen obránce před sebou.
11:50
Panák předvedl pěkný zákrok proti střele Kučery.
11:22
Louda dokazál zastavit Kolajtu a táhne protiútok.
10:50
Kučera jen do betonů Panáka.
10:15
Hostí se teď špatnou rozehrávkou připravili o míček, Eagles kombinuje za bránou.
09:27
Jantoš netrefil z volného úderu místo u vzdálenější tyče.
09:20
Klimecký dostal přihrávku do běhu, jeho projektil chytá Klučár přímo do ruk.
08:43
Hranice teď aktivnějším týmem.
06:33
06:33
Orlová jde do dvoubrankového vedení! Hranice byly v útoku, ve ktrerém propadly, Protiútok táhnul Lukáš Milerský, který našel na středu Toma Milerského, který i přes tři protihráče dokázal vymést levý horní roh.
05:57
Domácí v plném počtu.
05:00
Hranice drží Eagles na své polovině, obrana Eagles ale zatím pozorná.
04:02
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Lukáš Louda (1:0).
04:02
Tohle mělo od Loudy oči, Adam Kučera si naběhnul za obranu, Louda dlouhým lobem přímo na hůl Adama, který se nemýlil a v oslabení dostává Orlovou do vedení!
03:57
Vyloučen hráč Radek Jantoš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
03:57
Máme tu první vyloučení, Kolajta se dostal před Jantoše, který ho zezadu seknul a půjde si odpočinout.
03:30
Šrámek udržel proti dotírajícím soupeřům a u míčku dále Eagles.
02:39
Tomáš Kříž v dobré pozici míjí bránu!
02:10
Tokoly dokázal shodit na Smilovského, ten byl ale odzbrojen.
01:30
Kučera nedokázal projít přes tři protihráče.
01:02
Orlová se stáhla na svou polovinu a čeká, co ukážou Hranice.
00:30
V první příležitosti se objevil Hloch, ale z velkého brankoviště přestřelil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Martin Petřík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Štěpán Panák; hráči v poli: René Mikel, Jiří Vraj, Marek Vraj, Marek Hloch, Jan Kolajta
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Michal Klučár; hráči v poli: Jakub Závoda, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Radek Jantoš, Jiří Šrámek
00:00
Dobrý den, vítejte u online zápisu mezi týmy 1.FbK Eagles Orlová a hosty FBC Hranice.
00:00
FBC Hranice : Nejprve si představíme hosty z Hranic. Hranicím vstup do sezóny náramně vyšel, z 5 zápasů vyválčili 5 vítězství a s + 23 se vyhřívají na čele tabulky právě o 4 body před dnešním soupeřem. Lídrem je Petr Velech s 15 body.
00:00
Eagles Orlová To Orlová se zvedá, hlavně koncovky dokáže zvládnou, a tak sbírá důležité body do tabulky. Včera si připsala povinnou výhru s Přerovem a dnes bude chtít být prvním týmem, který překazí jízdu Hranic. Úspěch by znamenal stáhnutí manka na jeden bod, v případě výhry Hranic by znamenalo narustajcí manko. Lídrem je Tomáš Milerský se 14 body.
00:00
Ještě se podíváme na poslední výsledky obou týmů. Eagles Orlová: Orlová si včera připsala povinnou výhru s Přerovem, kdy řádili zajména bratři Milerští, kteří si dohromady připsali 13 kanadských bodů. Tomáš Milerský střelil polovinu branek ve včerejším zápase svého týmu.
00:00
FBC Hranice: To hosté si včera zažili drama. V Čeladné se totiž proti Frýdku-Místku konala střelnice a hosté vyhráli 10:12. Rozhdující náskok si připsali ve druhé třetině, kdy během 6 minut dali 5 branek. Petr Velech si připsal 4+0.