1:3
1:2
2:1
- : -
branky (asistence): 17:43 Tomáš Zubek (Tomáš Březík), 24:05 Patrik Seevald (Lukáš Adámek), 49:33 Vojtěch Trčka (René Číž), 56:04 Radim Látal (Tomáš Zubek)
branky (asistence): 10:02 Martin Tököly (Tomáš Kříž), 15:31 Josef Zbořil (Jiří Šrámek), 18:36 Radek Jantoš (Jakub Závoda), 29:14 Jiří Šrámek (Adam Kučera), 31:29 Robin Hudec, 56:46 Radek Jantoš (Lukáš Milerský)

Florbal Vsetín - 1. FBK Eagles Orlová 4:6
18. Tomáš Zubek, 25. Patrik Seevald, 50. Vojtěch Trčka, 57. Radim Látal - 11. Martin Tököly, 16. Josef Zbořil, 19. Radek Jantoš, 30. Jiří Šrámek, 32. Robin Hudec, 57. Radek Jantoš; rozhodčí: Jiří Chromek - Ondřej Lukáš; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Vít Zgarba 21 - Filip Kloza 22; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: První 2 třetiny z naší strany koncentrovaný výkon. Ve 3.třetině zbytečnými vyloučeními jsme dostali soupeře do hry a trápili se. 3 body jsou doma, děkujeme soupeřům za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích: Škoda první třetiny. Jinak si myslím, že jsme zahráli vyrovnanou partii. Nevyužité přesilovky nás budou mrzet. Máme co trénovat a nad čím přemýšlet. Děkujeme soupeři za utkání!
59:38
Vyloučen hráč Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
59:13
Timeout Florbal Vsetín
56:46
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Lukáš Milerský (4:6).
56:04
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Radim Látal, asistoval Tomáš Zubek (4:5).
53:18
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře.
51:14
Vyloučen hráč Filip Cihlář družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
49:33
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Vojtěch Trčka, asistoval René Číž (3:5).
47:46
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
31:29
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Robin Hudec bez asistence (2:5).
29:14
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Adam Kučera (2:4).
27:39
Vyloučen hráč Tomáš Zubek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za blokování hokejky.
24:05
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Patrik Seevald, asistoval Lukáš Adámek (2:3).
20:00
20:00
19:20
Tvrdý střet domácího hráče s číslem 24 a hostujícího hráče s čislem 88.
18:36
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Jakub Závoda (1:3).
17:43
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Zubek, asistoval Tomáš Březík (1:2).
15:56
Tyč po střele Milerského!
15:31
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Josef Zbořil, asistoval Jiří Šrámek (0:2).
13:25
Střelu z půli hřiště likviduje Zgarba.
10:02
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Martin Tököly, asistoval Tomáš Kříž (0:1).
07:42
Neskutečný zákrok Zgarby!
05:32
Nebezpečná teč Maniše.
04:25
První zákrok domácího golmana vytěsňuje míček do levého rohu.
03:40
Dobrá střelecká příležitost od Číže.
02:07
Standartní situaci Vsetína rozehrál Zajíc přízemní střelou.
00:20
Rozehrávku domácího týmu napadají hostí, naštěstí Milerský přestřeluje.
00:01
Buly pro Florbal Vsetín.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Chromek a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Filip Kloza; hráči v poli: Jakub Závoda, Radek Jantoš, Jiří Šrámek, Filip Cihlář, Lukáš Milerský
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Vít Zgarba; hráči v poli: Jiří Vaculík, Jan Trčka, Tomáš Horák, Tomáš Březík, Robin Macek