2:4
0:5
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - PSKC Okříšky-MoBu 4:11
4. Filip Čáp, 15. Filip Čáp, 23. Matěj Hnízdil, 25. Filip Čáp - 12. Jáchym Hons, 14. Jáchym Hons, 16. Tomáš Kuchyňa, 19. Jáchym Hons, 27. Jiří Uher, 28. Jáchym Hons, 34. Tomáš Kuchyňa, 35. Tomáš Kuchyňa, 38. Adam Ampapa, 39. Adam Ampapa, 43. Martin Noháček; rozhodčí: Jakub Jebousek - Jan Čtvrtečka; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Petr Dorotík 13, Daniel Mánek 4 - Radek Korba 19; po třetinách: 2:2, 2:4, 0:5;
45:00
44:59
Komentář Kobra Hostinné: Zasloužené vtězství hostujícího týmu, který dokázal využít naší laxnost při bránění. Vrcholem zmaru bylo využití naší přesilové hry 5 na 3, kde jsme inkasovali dvě branky. Gratuluji soupeři k zaslouženému víťězství a přeji šťastnou cestu domů.
44:59
Komentář Okříšky: Určitě jsme chteli vyrovnat zápornou bilanci vzájemných zápasů. Ze zápasu jsme měli dost obavy, nakonec zřejmě zvítězila větší soustředěnost a udržení nervů na uzdě.
43:45
Zvoní tyč! Domácí Mates H. ju trefil z otočky.
42:12
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Martin Noháček bez asistence (4:11).
42:12
Hosté vytěžili se svého tlaku opět gól.
38:49
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Adam Ampapa, asistoval Jáchym Hons (4:10).
38:49
Hosté si z třetí třetiny udělali svůj match.
37:25
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Adam Ampapa, asistoval Jiří Uher (4:9).
37:25
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Mánek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné
34:13
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
34:13
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Tomáš Kuchyňa, asistoval Jiří Uher (4:8).
34:13
No asi takhle, tohle se stane jednou za 5 sezón. Musím pochválit práci hostů v oslabení.
33:48
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Tomáš Kuchyňa bez asistence (4:7).
33:07
Vyloučen hráč Adam Ampapa družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za hrubost.
33:07
Vyloučen hráč Jáchym Hons družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za nesportovní chování.
33:07
Nevím co říct, bude přésa 5 na 3.
30:08
Na střelu hostů by ani Háčko na americkej fotbal nestačilo.
30:00
30:00
29:30
Nooo, hra se začíná solidně přiostřovat.
27:33
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jáchym Hons, asistoval Michal Pařízek (4:6).
26:05
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jiří Uher bez asistence (4:5).
26:05
Ke gólu není co říct.
24:30
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Filip Čáp, asistoval Matěj Hnízdil (4:4).
24:30
Já nevím, ale mě nepřekvapilo, že dal gól Čáp... Krásně uklidil míček do branky po samostatném úniku.
24:16
Krásné zákroky Dorotíka, je to kluk šikovnej.
22:08
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil, asistoval Filip Čáp (3:4).
22:08
Pěkný kluci, pěkný. Hezky se na to dívalo. Hnízdil to pověsil do prázdný.
20:12
Čáp mohl skórovat, ale asi nechtěl, a tak trefil gólmana do břicha.
18:03
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jáchym Hons, asistoval Adam Ampapa (2:4).
18:03
Pro změnu jsem gól zas neviděl.
15:39
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Tomáš Kuchyňa, asistoval Adam Ampapa (2:3).
15:39
Gól jsem opět neviděl, nestíhám...
15:08
Nechápu co teď Mates Hnízdilů předvedl, ale krásně se vymotal mezi obránci a zakončil.
15:01
Jdeme na druhou periodu.
15:00
15:00
14:55
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Filip Čáp, asistoval Marek Filcsák (2:2).
14:55
Filcek dal zas gól.
13:32
13:32
Hosté rozebrali obranu domácích do mrtě a Hons zavěsil.
11:22
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jáchym Hons, asistoval Jiří Uher (1:1).
11:22
Gól jsem naviděl, takže nevím jak vypadal.
10:00
Víc faulů jsem snad v životě neviděl, jako dneska za prvních 10 minut.
05:33
Přesilovka domacích připomínala spíše přesilovku hostů.
03:33
Vyloučen hráč Petr Pojer družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za sekání.
03:27
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Filip Čáp bez asistence (1:0).
03:27
Čáp dal gól no.
02:19
Vyloučen hráč Jáchym Hons družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za nedovolené vrážení.