8
0:2
0:6
- : -
branky (asistence): 05:11 Martin Hrabánek (Filip Černý), 09:05 Adam Filip Hrdlička, 10:53 Adam Filip Hrdlička (Filip Černý), 12:21 Martin Hrabánek (Adam Tritthart), 14:09 Martin Hrabánek, 18:13 Martin Hrabánek, 19:02 Adam Filip Hrdlička (Jan Fousek), 19:25 Adam Filip Hrdlička (Filip Černý)

FbC Jazzmani Žatec - ASK Lovosice - LFP Black 0:8
6. Martin Hrabánek, 10. Adam Filip Hrdlička, 11. Adam Filip Hrdlička, 13. Martin Hrabánek, 15. Martin Hrabánek, 19. Martin Hrabánek, 20. Adam Filip Hrdlička, 20. Adam Filip Hrdlička; rozhodčí: Jan Vanik - David Vosála; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Daniel Cilc ?, Martin Fiedler ? - Radek Dvořák ?; po třetinách: 0:2, 0:6;
20:00
19:25
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil Adam Filip Hrdlička, asistoval Filip Černý (0:8).
19:25
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Fiedler družstva FbC Jazzmani Žatec
19:02
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil Adam Filip Hrdlička, asistoval Jan Fousek (0:7).
18:13
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil Martin Hrabánek bez asistence (0:6).
14:09
12:21
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil Martin Hrabánek, asistoval Adam Tritthart (0:4).
10:53
10:00
10:00
09:05
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil Adam Filip Hrdlička bez asistence (0:2).
05:11
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil Martin Hrabánek, asistoval Filip Černý (0:1).
01:36
Vyloučen hráč Adam Filip Hrdlička družstva ASK Lovosice - LFP Black na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vanik a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP Black: brankář: Radek Dvořák; hráči v poli: Viktor Dvořák, Ema Hrdličková, Adam Filip Hrdlička, Jan Fousek, Filip Černý
00:00
Line-up domácích FbC Jazzmani Žatec: brankář: Daniel Cilc; hráči v poli: Ondřej Janoušek, Alexandr Wágner, Antonín Škvaro, Ondřej Trachta, Adam Šole