5
1:3
2:2
- : -
branky (asistence): 09:57 Antonín Škvaro, 13:24 Jakub Vejvoda (Antonín Škvaro), 14:09 Alexandr Wágner
branky (asistence): 00:05 Michal Blažek, 00:14 Michal Blažek, 08:50 Ondřej Prášek (Michal Blažek), 14:17 Michal Blažek, 19:59 Michal Blažek

FbC Jazzmani Žatec - FLORBAL JABLONEC Yellow 3:5
10. Antonín Škvaro, 14. Jakub Vejvoda, 15. Alexandr Wágner - 1. Michal Blažek, 1. Michal Blažek, 9. Ondřej Prášek, 15. Michal Blažek, 20. Michal Blažek; rozhodčí: Jan Vanik - David Vosála; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Daniel Cilc ?, Daniel Cilc ? - Adam Staněk ?; po třetinách: 1:3, 2:2;
20:00
19:59
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Yellow vstřelil Michal Blažek bez asistence (3:5).
19:10
Vyloučen hráč Antonín Škvaro družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
14:17
14:09
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Alexandr Wágner bez asistence (3:3).
13:24
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Jakub Vejvoda, asistoval Antonín Škvaro (2:3).
10:00
10:00
09:57
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Antonín Škvaro bez asistence (1:3).
08:50
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Yellow vstřelil Ondřej Prášek, asistoval Michal Blažek (0:3).
00:14
00:05
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vanik a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC Yellow: brankář: Adam Staněk; hráči v poli: František Harakal, Petr Faltus, Michal Blažek, David Dědeček, Ondřej Prášek
00:00
Line-up domácích FbC Jazzmani Žatec: brankář: Daniel Cilc; hráči v poli: Alexandr Wágner, Ondřej Janoušek, Antonín Škvaro, Ondřej Trachta, Adam Šole