1:0
2:0
2:4
- : -
branky (asistence): 13:23 Jiří Hloušek (Pavel Habada), 19:23 Jiří Hloušek (Jan Holý), 28:29 Jan Juklíček (Tomáš Hušák), 30:08 Tomáš Prchal (Pavel Habada), 36:26 Tomáš Prchal (Pavel Habada)
branky (asistence): 33:06 Jan Langweil (Jan Drápalík), 35:45 Jakub Drobný (Jiří Jeník), 43:39 Jakub Drobný, 44:57 Jakub Drobný (Jan Drápalík)

IBK Svatý hole Kladno B - TJ Sokol Kostomlaty n/L 5:4
14. Jiří Hloušek, 20. Jiří Hloušek, 29. Jan Juklíček, 31. Tomáš Prchal, 37. Tomáš Prchal - 34. Jan Langweil, 36. Jakub Drobný, 44. Jakub Drobný, 45. Jakub Drobný; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Lukáš Mach ? - Josef Sajfrt ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:4;
45:00
44:59
Teď se toho tolik událo, že jsem to vůbec nestíhal psát, to je fofr...
44:57
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jakub Drobný, asistoval Jan Drápalík (5:4).
44:42
Vyloučen hráč Tomáš Prchal družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za sekání.
43:39
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jakub Drobný bez asistence (5:3).
39:30
Ten zatím tímto zápasem navazuje na minulou sezonu, kdy měl v nižší lize průměr kolem 2 branek na zápas.
39:01
Kostomlaty se snaží s utkáním ještě něco udělat, z tlaku však těží pouze střely mimo, nebo kořisti pro brankáře Macha
36:26
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Tomáš Prchal, asistoval Pavel Habada (5:2).
36:26
Habada při rychlém protiútoku nabil Prchalovi a ten ,o pět "nad beton" skoroval
36:00
Habada v šanci počkal, až se před něj postaví všech 5 protihráčů a pak vystřelil.
35:45
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jakub Drobný, asistoval Jiří Jeník (4:2).
33:06
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jan Langweil, asistoval Jan Drápalík (4:1).
33:06
Buša je nakonec venku předčasně. Žádná amnestie, nebo milost, prostě jen gól v přesilovce...
32:24
Vyloučen hráč Jindřich Buša družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za blokování hokejky.
32:24
Buša blokoval soupeři hůl a jde za katr. Tady mu nepomohlo ani jeho právnické vzdělání, z tohohle už se nevyseká
31:39
Mach vytěsnil střelu kostomlatských mimo branku pouhou silou vůle
30:08
30:08
Prchal nakonec svoje selhání napravuje střelou "těsně nad beton", jak by řekli kolegové od ledu
30:00
30:00
29:30
Dva na nikoho - Habada předkládá Prchalovi, který potvrzuje svoji dávnou přezdívku z dob, kdy válel v dresu FBC Kladno. Tedy: kanón bez munice. Skore se tedy nemění
28:29
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Jan Juklíček, asistoval Tomáš Hušák (3:0).
28:29
Jan Juklíček přízemní střelou navyšuje skóre
27:01
pokus Jindřicha Buši končí v autu. Jestli takhle zahrává do autu i kauzy svých klientů, nemusí se o své živobytí bát . V civilu je totiž právník.
26:27
Vyloučen hráč Jan Langweil družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:27
Langweil umožnil T. Hušákovi výlet nad mantinelem a odpočine si na trestné lavici
24:40
Prchal okusil svoji medicínu a končí za mantinelem, což těžce nese. Na střídačce už se připravují další sedativa
23:52
Po sekyře na Jana Marka nepochybně klesla prodejní cena jeho mužné růžové hole. S odlouplým lakem to nikdo nekoupí...
23:02
Mach úžasným zákrokem drží domácí
21:10
krátce poté ho už ale zachránila tyč
20:31
Obránce Kostomlat vystřelil tak tvrdě, že si gólman Mach došel na chodbu do automatu pro kávu, počkal až trochu vystydne(nemá ji rád úplně horkou), vypil, vrátil se a zjistil, že střela jde stejně mimo. Kdyby byl o něco rychlejší, stihl by i cigaretu před halou
19:23
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Jiří Hloušek, asistoval Jan Holý (2:0).
19:23
... a terapie zabrala! Po Holého nahození doklepává opět Hloušek
18:30
Ostřejší zákrok předvedl i Jan Holý, který zřejmě zapomněl že není v ringu. V civilu se totiž věnuje bojovým sportům . Zdravotnice Adéla Bušová už mu připravuje sedativa pro koně, aby vůbec dohrál zápas.
17:35
Tomáš Prchal právě zúročil trénink, inspirovaný Arnoldem Schwarzeneggrerem a poslal hostujícího hráče k zemi
16:00
Kostomlaty teď zabraly a mají více ze hry
15:00
15:00
14:50
T. Hušák byl sražen u mantinelu, vše čisté (on sám si to ale podle reakce nemyslí)
13:23
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Jiří Hloušek, asistoval Pavel Habada (1:0).
13:23
Domácí se přece dočkali - už už to vypadalo, že Habada promrhal výbornou příležitost, ale Hloušek po jeho nahrávce ukázkově zavěsil.
08:00
Ani jeden z týmů nemá výraznou převahu, šance Svatých holí končí zpravidla mizerným zakončením
06:30
Na branku Kostomlat nahodil Michal Šmíd, který je v civilu vášnivým chovatelem čivavy (tedy křížené - Michal není žádný nácek aby si potrpěl na čistotu rasy)
05:23
Do slibné šance se dostal Habada, roli nejproduktivnějšího hráče Holí však nepotvrdil
03:00
nic zásadního se však zatím neudálo, kromě vyloučení T. Hušáka za hru na zemi v samém úvodu zápasu
02:30
Díky technickým problémům jsme nestihli důstojný úvod, začneme tedy jako barbaři rovnou komentovat dění, nedá se nic dělat.
00:23
Vyloučen hráč Tomáš Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za hra na zemi.