6:1
2:2
4:0
- : -
branky (asistence): 05:03 Matěj Smeták (Filip Hromádka), 07:56 Michal Kozelský (Jiří Gregor), 12:12 Filip Hromádka (Michal Kozelský), 12:48 Šimon Kuczera (Matěj Smeták), 15:50 Michal Prorok (Filip Hromádka), 19:59 Šimon Kuczera (Filip Hromádka), 38:28 Vojtěch Vavrečka (Michal Prorok), 39:44 Michal Kozelský (Matěj Smeták), 45:45 Šimon Kuczera (Michal Kozelský), 56:25 Matěj Smeták (Šimon Kuczera), 57:22 Michal Prorok, 57:46 Matěj Smeták (David Chládek)
branky (asistence): 13:30 Jan Savický (Jonáš Mědílek), 33:09 Vojtěch Bureš (Jan Světlík), 36:09 Jan Savický (Petr Černý)

TJ Slovan Havířov - Florbal Primátor Náchod 12:3
6. Matěj Smeták, 8. Michal Kozelský, 13. Filip Hromádka, 13. Šimon Kuczera, 16. Michal Prorok, 20. Šimon Kuczera, 39. Vojtěch Vavrečka, 40. Michal Kozelský, 46. Šimon Kuczera, 57. Matěj Smeták, 58. Michal Prorok, 58. Matěj Smeták - 14. Jan Savický, 34. Vojtěch Bureš, 37. Jan Savický; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:6; využití: 4:1; diváků: 88; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 23 - Vlastimil Skalický 30, Matěj Stuchlík 0; po třetinách: 6:1, 2:2, 4:0;
60:00
Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Náchod. 14:8
60:00
Komentář trenéra domácích Smetáka Matěje: Začátek zápasu, nepodceněný bojovný výkon, udělali jsme si dobrý náskok, v druhé třetině jsme si mysleli, že jsme vítězové zápasu a přestali hrát. Nakonec jsme utkání dobojovali do vítězného konce, nebylo to nic lehkého,i když skóré vypadá jinak. Díky soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů: Napíše sám na svém zařízení.
60:00
59:18
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:46
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval David Chládek (12:3).
57:46
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Stuchlík družstva Florbal Primátor Náchod
57:22
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok bez asistence (11:3).
56:26
Čtvrtá branka v přesilové hře pro domácí tým.
56:25
Timeout Florbal Primátor Náchod
56:25
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Šimon Kuczera (10:3).
56:13
Vyloučen hráč Jan Savický družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
55:07
Slovan v plném počtu.
54:00
Kozelský hrál na čas, kdy míček držel dvacet vteřin v rohu soupeře.
53:08
Druhá přesilová hra pro Náchod.
53:07
Vyloučen hráč Dominik Špaček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
52:15
Hosté hrají bez brankáře. Bude se vylučovat.
51:00
Kozelský zkusil střelu po zemi k tyči. Bohužel trefil tyč.
45:45
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Michal Kozelský (9:3).
45:06
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
43:39
Prorok takticky zašlápl míček.
43:22
Kozelský těsně minul branku.
41:50
Náchod ve vlastním oslabení tlačí na Slovan.
41:23
Bureš sražen k zemi v momentě, kdy domácí tým zakončoval.
41:20
Třetí přesilová hra pro domácí celek.
41:19
40:30
Kuczera na samotného Smetáka, který měl odkrytou branku. Skalický výborným přesunem střelu chytá.
39:44
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Matěj Smeták (8:3).
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:29
Prorok mohl střílet, ale našel Vavrečku, který byl v lepší pozici.
38:28
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vojtěch Vavrečka, asistoval Michal Prorok (7:3).
37:28
Tým hostů se na střídačce neúnavně podporuje.
36:10
Náchod se nevzdává a snižuje stav.
36:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Savický, asistoval Petr Černý (6:3).
35:10
Dnešní utkání zde v hale sleduje 88 diváků. Děkujeme!
34:05
Smeták měl v souboji rameno na rameno navrch, ale rozhodčí viděl faul.
33:10
Přesilová hra se Náchodu vyplatila. Snižují stav na 2:6
33:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jan Světlík (6:2).
32:52
Prorok sportovně odevzdává míček soupeři.
32:04
První přesilová hra pro Náchod
32:03
Vyloučen hráč Marek Vylegala družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
31:30
Chládek na Vavrečku, kterému byla střela zblokována.
27:50
Bureš vystřelil zpoza hráče, Zapletálkovi to naštěstí trefilo helmu.
26:32
Obrana domácích trochu zaváhala, když nechala hráče Náchoda třikrát vystřelit na Zapletálka.
25:35
Vavrečka i Piskorz zabránili střele na domácí branku.
24:40
Kuczera zahrál vysokou holí.
23:10
Zapletálek zesměšnil střelu obránce Náchoda.
22:20
Hromádka doběhl hráček Náchoda v úniku a zabránil jeho střele.
21:20
Piskorz zamezil několika střelám na Zapletálka.
20:28
Bureš se pokusil od mantinelu střelit Zapletálkovi mezi nohy.
20:01
Úvodní buly do druhé třetiny vyhrál Náchod.
20:00
20:00
Střely na branku po 1. třetině. Slovan - Náchod. 19:9
20:00
19:59
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Filip Hromádka (6:1).
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:53
Druhá přesilová hra pro domácí celek.
18:52
Vyloučen hráč Vojtěch Bureš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra rukou.
17:50
Zapletálek vykryl střelu Huška.
16:55
Kozelský vystřelil z nulového úhlu. Skalický netuší jak míček chytil.
15:51
Prorok si projel tři hráče a zakončil na protilehlou tyč. Skalický neměl šanci.
15:50
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval Filip Hromádka (5:1).
13:31
Náchod se po obdržených brankách dostal k zakončení a snižuje stav.
13:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Savický, asistoval Jonáš Mědílek (4:1).
12:49
Kuczerova premiéra ve Slovanu a hned dává branku.
12:48
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Matěj Smeták (4:0).
12:12
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Filip Hromádka, asistoval Michal Kozelský (3:0).
11:22
Kroček zablokoval střelu Kopeckého.
10:50
Fanoušci domácího celku podporují svůj tým.
09:41
Smeták sebral nahrávku na Kozelského, ale poté netrefil branku.
09:03
Vavrečka dostal nahrávku od Vylegaly. Skalický se štěstím chytá.
07:57
Kozelský poprvé nedokázal míček dostat za záda Skalického, ale při další akci napravil svou chybu.
07:56
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Jiří Gregor (2:0).
06:43
Kroček si vyjel z rohu hřiště a trefil Skalického do helmy.
05:45
Brankář Náchoda seděl na zemi, ale Slovan nedokázal tuto šanci využít.
05:03
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Filip Hromádka (1:0).
04:47
První přesilová hra pro domácí celek.
04:46
Vyloučen hráč David Kaválek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
03:55
Gregor nedokázal trefit míček odražený od mantinelu.