0:1
3:1
0:1
- : -
branky (asistence): 22:03 Lukáš Macháček, 22:15 Martin Sedláček (Jakub Jurkulák), 26:31 Lukáš Macháček (Michal Valachovič)
branky (asistence): 06:59 Lukáš Antonín (Dominik Novotný), 16:18 Martin Brauner (Jaroslav David), 43:21 David Ležatka (Jaroslav David)

Bulldogs Brno - 1. AC eFlorbal Uherský Brod 3:3
23. Lukáš Macháček, 23. Martin Sedláček, 27. Lukáš Macháček - 7. Lukáš Antonín, 17. Martin Brauner, 44. David Ležatka; rozhodčí: Jan Galuszka - Petr Gál; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristián Konečný ? - Ondřej Buráň ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 0:1;
45:00
44:25
Timeout Bulldogs Brno
43:21
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil David Ležatka, asistoval Jaroslav David (3:3).
41:07
Timeout 1. AC eFlorbal Uherský Brod
30:00
30:00
26:31
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Macháček, asistoval Michal Valachovič (3:2).
23:47
Trestné střílení družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod neproměnil Marek Souček.
22:15
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Sedláček, asistoval Jakub Jurkulák (2:2).
22:03
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Macháček bez asistence (1:2).
16:18
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Martin Brauner, asistoval Jaroslav David (0:2).
15:00
15:00
10:48
Vyloučen hráč Damián Havel družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
06:59
Branku družstva 1. AC eFlorbal Uherský Brod vstřelil Lukáš Antonín, asistoval Dominik Novotný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Galuszka a Petr Gál.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. AC eFlorbal Uherský Brod: brankář: Ondřej Buráň; hráči v poli: Kryštof Mikeska, Filip Horák, Erik Kouřil, Marek Souček, Martin Ležatka
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Kristián Konečný; hráči v poli: Matěj Valášek, Tomáš Jedlička, Lukáš Macháček, Jan Skalník, Michal Valachovič