2:2
0:2
1:3
- : -
branky (asistence): 03:20 Matěj Hecl (Šimon Czernek), 05:22 Lukáš Byrtus (Pavel Lasota), 32:16 Lukáš Byrtus
branky (asistence): 08:58 Filip Kočí (Ondřej Kravčík), 10:02 František Kyc (Ondřej Kravčík), 22:38 Ondřej Kravčík (Filip Kočí), 23:50 Ondřej Kravčík (Filip Kočí), 24:32 František Kyc (Filip Kočí), 30:30 František Kyc (Filip Kočí), 34:55 Nicolas Orlovský

FBC Ossiko Třinec - TJ Slovan Havířov 3:7
4. Matěj Hecl, 6. Lukáš Byrtus, 33. Lukáš Byrtus - 9. Filip Kočí, 11. František Kyc, 23. Ondřej Kravčík, 24. Ondřej Kravčík, 25. František Kyc, 31. František Kyc, 35. Nicolas Orlovský; rozhodčí: Šimon Jeřábek - Vojtěch Krhovják; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Romanowski ? - Jakub Pastrňák ?, Lukáš Vernarský ?; po třetinách: 2:2, 0:2, 1:3;
36:00
34:55
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Nicolas Orlovský bez asistence (3:7).
32:54
Vyloučen hráč Patrik Bocek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
32:16
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Byrtus bez asistence (3:6).
30:30
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Filip Kočí (2:6).
24:32
24:00
24:00
23:52
Vyloučen hráč Matěj Hecl družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
23:50
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Ondřej Kravčík, asistoval Filip Kočí (2:4).
22:38
12:00
12:00
10:02
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Ondřej Kravčík (2:2).
08:58
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Filip Kočí, asistoval Ondřej Kravčík (2:1).
05:38
Vyloučen hráč Matěj Hecl družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
05:22
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Byrtus, asistoval Pavel Lasota (2:0).
03:20
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Matěj Hecl, asistoval Šimon Czernek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Jeřábek a Vojtěch Krhovják.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Jakub Pastrňák; hráči v poli: David Třetina, Patrik Charvát, Filip Kočí, František Kyc, David Rada