6:0
4:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Teplice 12:2
3. Jaromír Péc, 7. Petr Nöbauer, 22. Alex Ilčišin, 23. Martin Prokopec, 26. Matěj Korbel, 26. Martin Krejčí, 27. Vojtěch Bigas, 28. Tomáš Smolka, 32. Petr Nöbauer, 40. Jaromír Péc, 43. Jan Mašát, 45. Martin Krejčí - 36. Jan Koštoval, 43. Michal Waldhauser; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Martin Mičiak 25 - Martin Hoffmann 30; po třetinách: 2:0, 6:0, 4:2;
45:00
44:59
Komentář trenéra hostí: "Děkujeme soupeři za zápas. Musíme zapracovat na naší produktivitě a budu spokojenější."
44:59
Komentář trenéra domácích: "Vstoupili jsme do druhé poloviny sezóny a těšíme se na ní. Věříme, že budeme úspěšní. Soupeři děkujeme za utkání."
44:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Krejčí, asistoval Matěj Korbel (12:2).
42:51
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Mašát, asistoval Matěj Korbel (11:2).
42:39
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Michal Waldhauser, asistoval Jan Karafiát (10:2).
39:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Péc, asistoval Martin Kasa (10:1).
35:10
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval bez asistence (9:1).
35:10
Střela ze standardní situace maže pesimistickou nulu na skóre hostů.
34:07
Teplice kombinovaly celou přesilovku na půlce soupeře, gól ale nepadl.
32:07
Vyloučen hráč Jaromír Péc družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
31:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Nöbauer, asistoval Martin Krejčí (9:0).
30:00
30:00
27:05
Timeout Florbal Teplice
27:05
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka, asistoval Matěj Korbel (8:0).
26:52
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Vojtěch Bigas, asistoval Jaromír Péc (7:0).
25:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Krejčí, asistoval Petr Nöbauer (6:0).
25:53
25:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Jan Mašát (5:0).
22:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Prokopec bez asistence (4:0).
21:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Alex Ilčišin bez asistence (3:0).
15:00
15:00
14:58
Vyloučen hráč Ondřej Stránský družstva Florbal Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
06:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Nöbauer, asistoval Jiří Šťovíček (2:0).
02:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Péc, asistoval Martin Prokopec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Martin Hoffmann; hráči v poli: Klára Dvořáková, Jan Karafiát, Martin Sedlmaier, Jan Koštoval, Matěj Kosina