2:2
1:3
- : -

FBC Mohelnice B - FBC Playmakers Prostějov 5:6
2. Tomáš Pudil, 11. Adam Navrátil, 23. David Nejezchleba, 26. David Nejezchleba, 35. Ondřej Dunovský - 4. Dominik Vychodil, 15. Martin Pekař, 24. Kamil Pán, 27. Patrik Dočkal, 36. Kamil Pán, 38. Petr Heinisch; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Radim Klimecký; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Novák ? - Miroslav Klimeš ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:3;
39:00
38:53
Vaněk střílí jen do Klimeše.
38:20
Konečný se bleskově obtočil kolem brány. Ale brankář byl rychlejší. A vyráží. Prostějov nicméně stále na míčku.
37:41
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Petr Heinisch, asistoval Dominik Vychodil (5:6).
37:41
Branku Petra "Hanziho-Laviho" Heinische jsem neviděl, tak vám toho o ní moc nepovím. Jisté je, že pro hosty přišla právě včas.
37:25
Playmakeři ale ztratili míček a Mohelnice šetří cenný čas.
36:47
Timeout FBC Mohelnice B
36:47
Vyloučen hráč Tomáš Berka družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za hrubost.
36:47
Možná rozhodující okamžik zápasu. Playmakeři opět srovnali a navíc budou hrát přesilovku. Vytěží z ní něco?
36:21
Klára Strupková střílí těsně vedle pravé tyče.
35:31
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Kamil Pán, asistoval Michal Konečný (5:5).
35:31
Pán tečoval střelu Konečného, který si nikým nebráněný naběhl na osu hřiště. A je opět vyrovnáno.
35:00
Martin Konečný, Pán, Michal Konečný. Po této ose šla akce, která skončila zakončením do mantinelu.
34:08
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Ondřej Dunovský, asistoval Josef Dočekal (5:4).
34:08
Mohelnice dnes už popáté vede. Dočekal připravil celou akci tím, že se prokličkoval obranou a pak poslal nabídku svému spoluhráči. A ten jí nepohrdl.
33:36
Janeček provětral tlapky golmana. Ty obstály.
33:14
Novotný z hranice středního pásma míjí růžek brány.
33:09
Navrátilovi se namotal míček na hůl a netrefil tak ideálně.
32:25
Pán zapomněl, že tohle není hokej. A míček hrál skutečně velmi vysoko. Přesto z toho byla pěkná střela do golmana.
31:50
Dočekal se vydal na útočný výlet. Ale Klimeš včas vystřelil ruku.
31:34
Bukovan hlídkoval před bránou, k dorážce už se ale nedostal.
30:59
Vyloučen hráč David Nejezchleba družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za sekání.
30:58
Heinisch se uvolnil ke střele, ale trefil jen hráče před sebou.
30:29
Další dalekonosná střela Mohelnice. Vaněk míjí.
30:02
Po Dočkalově zásahu si bude muset brankář domácích pofoukat prsty.
29:50
Navrátil posílá od mantinelu míček mimo tři tyče.
29:28
Pán si dlouho chystal míček na střelu. Nakonec se k ní ale nedostal, byl faulovaný.
28:59
Hra vysokou holí. Míček získává Prostějov.
28:35
Vaněk poslal ještě ze středního pásma štiplavou střelu před bránu. Vychodil sráží nohou pryč.
28:04
Nepřesná střela Mohelnice. K míčku se dostává Pekař.
27:40
Výborný zákrok Klimeše proti střele od mantinelu.
26:22
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Patrik Dočkal, asistoval Michal Konečný (4:4).
26:22
Konečný vyslal do samostatného úniku Dočkala, který si dokázal rychle přehodit míček na bekhend a do odkryté brány vyrovnává.
26:00
26:00
25:46
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil David Nejezchleba, asistoval Michal Bílek (4:3).
25:46
David Nejezchleba střílí další branku, na míček tentokrát Klimeš nedosáhl. Střela byla kvalitně umístěná.
25:04
Z hokejového kruhu střílel Bukovan, míček sráží bráncí hráč.
23:45
Pán měl navíc na holi další gól. Tentokrát v nezvyklé pozici střelce z dálky. Těsně ale míjí.
23:24
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Kamil Pán, asistoval Patrik Dočkal (3:3).
23:24
Playmakerům stačilo k vyrovnání půl minuty. Akci začal Konečný, který proběhl po mantinelu. Následovala střela z úhlu od Dočkala. Před bránou už byl zaparkovaný Pán, který máchal hokejkou, ale nakonec místo vzduchu trefil míček.
22:56
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil David Nejezchleba, asistoval Tomáš Novotný (3:2).
22:56
Standartka z osy hřiště poslala míček na hůl Nejezchlebovi, který se štěstím proměňuje.
22:41
Bukovan zrychlil, přeběhl dva hráče a připravil střeleckou pozici Heinischovi. Ten trefuje oblouk brány.
21:23
Heinisch na druhé straně nahrával před bránu, tam ale nikdo nedoběhl včas. Míček v rohu.
21:03
Dunovský se dostal ke střele i dorážce. Ale Klimeš byl pozorný.
20:26
Berka skončil po střetu s Bukovanem na parketách. A ztěžka se zvedá.
20:00
Pán se dostal k odraženému míčku. Neměl ale klid na zakončení.
19:17
Další náznak šance Prostějova. Pán ale trefil místo míčku jen hokejku.
19:00
Konečný si naběhl do útočného pásma. Vzal to na sebe, ale nastřelil jen hráče před sebou.
18:10
Na závěr přesilovky vyslal střelecký pokus Novotný. Míček končí v rohu hřiště.
17:37
Playmakeři ve druhé třetině vyrovnali hru.
17:13
Pekař zatočil střelu zhruba do výšky kolen a právě kolenem ji před bránou srazil do bezpečí jeden z beků.
17:02
Playmakeři v oslabení zaútočili. Dočkal našel z rohu hřiště před brankou Pána, ale ten bekhend přes bránícího hráče neprocpal.
16:42
Rozvážná kombinace domácích skončila zblokovanou střelou Navrátila.
16:06
Vyloučen hráč Martin Konečný družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
15:48
Konečný zachytil rozehrávku a hledal nahrávkou u druhé tyče Pána. K němu už se ale míček nedostal.
14:22
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Martin Pekař, asistoval Petr Heinisch (2:2).
14:22
Martin Pekař vyslal dalekonosnou střelu na bránu. Brankář toho zřejmě moc neviděl a tak nezasáhl přesně a míček mu prosvištěl u ruky.
13:07
Playmakeři aktuálně prohrávají. Mohelnice jim dává c zabrat, častěji se dostává do šancí i k míčku. Zejména na konci první třetiny byla velmi nebezpečná v přesilovce. Míček dvakrát minul branku jen těsně.
13:00
13:00
12:48
Janeček se proti dvěma soupeřům u mantinelu prosadit nedokázal.
12:19
Bukovan si naběhl před bránu, ale dostal míček ve chvíli, kdy k němu doběhl soupeř a zablokoval. ho.
12:05
Playmakeři zabojovali a získali volný úder. Pán rozehrává.
11:29
Kravákovi utekl míček na "modré" a musí se rychle vracet.
10:33
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Adam Navrátil, asistoval Michal Bílek (2:1).
10:33
Klimešovi proklouzl míček u levé tyče. Mohelnice se ujímá vedení.
10:16
Dalekonosnou střelu už dorazit Bukovan nestihl.
10:03
Kravák poslal Pudila na středu hřiště k zemi. Volný úder pro Mohelnici.
09:24
Berka to zkusil bez přípravy bekhendem. nepřesně.
08:49
Hosté v plném počtu. Heinisch se hned dostal do šance, přízemní střelu ale poslal mimo tyče.
08:27
Dočkal ztratil v obranné třetině míček, ale Pudil toho využít nedokázal.
07:24
Mohelnice nadále v přesilovce tlačí. Klimeš osvobozuje tým zákrokem nohou.
07:04
Nejezchleba a po něm Dočekal měli obrovské šance. Oba se ocitli sami před bránou, oba ale poslali míček těsně ad břevno,
06:47
Vyloučen hráč Radim Kravák družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.
03:46
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Dominik Vychodil, asistoval Martin Pekař (1:1).
01:04
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil Tomáš Pudil, asistoval Michal Vaněk (1:0).