5:0
- : -
FBC Hranice

Fbc Topgal Šternberk - FBC Hranice 12:1
1. Martin Mikolajek, 2. Martin Mikolajek, 3. Martin Izák, 11. Marek Jurkulák, 17. Martin Izák, 17. Marek Jurkulák, 24. Jakub Navara, 25. Petr Vaverčák, 27. Martin Izák, 27. Marek Jurkulák, 28. Marek Jurkulák, 29. Josef Richter - 8. Petr Juřica; rozhodčí: Ondřej Bienek - Tomáš Kluska; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Kardaš ? - Jakub Bitter ?; po třetinách: 4:1, 3:0, 5:0;
36:00
35:20
Na závěr utkání si Hranice zahrají přesilovku.
35:05
Vyloučen hráč Jakub Hybler družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:19
Vyloučen hráč Jan Baar družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
32:30
Kratochvíl blokuje už několikátou střelu za zápas.
31:37
Bitter si pohlídal i tečovanou střelu.
29:55
Bitter si připisuje další zákrok z velkého brankoviště.
28:11
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Josef Richter, asistoval Martin Mikolajek (12:1).
27:14
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Marek Jurkulák, asistoval Petr Vaverčák (11:1).
27:14
Marek Jarkulák přidává třetí gól v jednom oslabení.
26:46
26:46
Hranice dostaly v přesilovce dva rychlé góly.
26:40
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Martin Izák, asistoval Petr Vaverčák (9:1).
25:38
Vyloučen hráč Patrik Zapletal družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za sekání.
24:14
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Petr Vaverčák, asistoval Marek Jurkulák (8:1).
24:00
24:00
23:54
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jakub Navara, asistoval Jan Procházka (7:1).
19:55
Nádherná kombinace Šternberka neskončila gólem, kdy hráč netrefil odkrytou bránu.
17:40
Lubomír Kratochvíl ověřil brankáře střelou z půlky, která ale neměla dostatečnou sílu.
16:44
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Marek Jurkulák, asistoval Martin Izák (6:1).
16:44
Dva slepené góly dostávají Šternberk do velkého vedení.
16:10
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Martin Izák, asistoval Patrik Zapletal (5:1).
16:10
Nudný začátek druhé třetiny nakopl až gól Šternberku.
14:00
Petr Marghold nastřelil břevno z velkého brankoviště.
13:22
Hranice ubránily první oslabení.
12:01
Šternberk pokračuje v přesilovce i n začátku druhé třetiny.
12:00
12:00
11:23
Vyloučen hráč Roman Čížek družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
10:55
10:55
Šternberk dává důležitý gól do šatny.
10:15
Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden tým si nevytvořil velkou šanci.
08:30
Bitter si stáhl míček ze vzduchu a pohotově rozehrál, akce ovšem skončila na obraně Šternberka.
07:41
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Juřica, asistoval Filip Gadas (3:1).
07:41
Hranice skórují po nádherné kombinaci z první.
06:40
Hranice se dostávají do tempa a zápas se začína vyrovnávat.
05:22
Jakub Bitter podržel Hranice pohotovým zákrokem proti střele z velkého brankoviště.
04:40
Číhal střelou protáhl gólmana Šternberku.
02:30
Šternberku se povedl začátek a třemi rychlými góly se ujíma komfortního vedení.
02:28
01:09
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Martin Mikolajek, asistoval Tobiáš Finsterle (2:0).
00:46
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Martin Mikolajek, asistoval Roman Odstrčil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Bienek a Tomáš Kluska.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice:
00:00
Line-up domácích Fbc Topgal Šternberk: brankář: Pavel Kardaš; hráči v poli: Jakub Hybler, Jan Procházka, Marek Jurkulák, Martin Izák, Petr Vaverčák