3:1
2:1
- : -

VŠO FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:2
13. Monika Škorpová, 24. Anna Fricová, 26. Hana Chaloupková, 32. Kristýna Lechnerová, 42. Kristína Belicová, 48. Barbora Klinerová - 40. Denisa Hyršová, 54. Denisa Hyršová; rozhodčí: Filip Leibl - Lukáš Polanský; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Terezie Květoňová 25 - Viktorie Karasová 26; po třetinách: 1:0, 3:1, 2:1;
60:00
Trenér hostí, Tomáš Martiník: Vyhořeli jsme střelecky a byli jsme hodně nešikovní v soubojích o míček. Jinak vcelku vyrovnaný zápas, ovšem vzhledem k výše zmíněnému soupeř vyhrál zaslouženě. Děkujeme za zápas, zítra musíme být lepší.
60:00
Komentář trenérky domácích: Jsem ráda, že jsme se poučili z chyb, které nás stály zápas v minulém kole, a dokázali jsme hrát přímočaře a důrazně v soubojích bez zbytečných ztrát. Výhru jsme si plně zasloužili.
60:00
Nejlepší hráčky utkání: za domácí č. 14 Nela Havlínová, za hosty hráčka č. 6 Eva Barvíková.
57:23
Vyloučen hráč Eva Barvíková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:33
Vyloučen hráč Vanessa Rebecca Keprtová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
53:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Natálie Hurníková (6:2).
47:38
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová, asistoval Karolína Laura Hornová (6:1).
46:39
Tým domácích hraje v plném počtu
44:39
Vyloučen hráč Barbora Klinerová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
44:12
Hráčka Vítkovic s číslem 32, sama před bránou, přestřeluje
41:27
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Nela Havlínová (5:1).
31:48
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Lechnerová, asistoval Klára Pabiánová (4:0).
25:59
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Nela Havlínová (3:0).
25:51
Špatný došlap na nohu hráčky z Vítkovic
25:20
Hra se řelévá ze strany na stranu
23:46
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Anna Fricová, asistoval Marie Havlíčková (2:0).
12:42
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Monika Škorpová, asistoval Nela Havlínová (1:0).
11:46
Domácí vytváří tlak, ale střela Kelovské šla mimo
09:45
Vyloučen hráč Natálie Hurníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vražení zády.
09:45
Vyloučen hráč Natálie Hurníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
07:30
Po hezké kombinační akci Vítkovic se hráčka 32 ocitla sama před Květoňovou, ale golmanka ji střelu vychytala