0:5
2:6
- : -

Floor Maniacs Mělník - Florbal TJ Kobylisy C 3:16
9. Martin Štajnc, 27. David Vetešník, 27. Martin Štajnc - 2. Roman Svrček, 3. Ctirad Malina, 5. Jan Hrdlička, 7. Jan Hrdlička, 10. Tomáš Procházka, 16. Ondřej Neužil, 17. Daniel Havlíček, 18. Jan Hrdlička, 19. Daniel Havlíček, 20. Roman Svrček, 25. Ondřej Neužil, 25. Ctirad Malina, 29. Roman Svrček, 31. Daniel Havlíček, 31. Jan Hrdlička, 34. Jan Hrdlička; rozhodčí: Martin Jirka - David Kozlík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Vrba ? - Jakub Musil ?; po třetinách: 1:5, 0:5, 2:6;
36:00
33:34
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Roman Svrček (3:16).
31:06
Vyloučen hráč Lukáš Vinter družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za bránění ve hře.
30:25
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Jakub Musil (3:15).
30:16
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Daniel Havlíček, asistoval Jan Bartůněk (3:14).
29:05
Kobylisy nastřelují tyč!
28:17
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Roman Svrček bez asistence (3:13).
26:57
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil Martin Štajnc, asistoval Martin Kohout (3:12).
26:57
Odražený balón po nejistém zákroku gólmana Kobylis trestá gólem Štajnc.
26:18
Branku družstva Floor Maniacs Mělník vstřelil David Vetešník, asistoval Martin Kohout (2:12).
26:18
Krásná kombinace po ose Kohout-Vetešník nese mělnické ovoce v podobě gólu.
24:53
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Ctirad Malina, asistoval Jan Hrdlička (1:12).
24:18
Mělník trestuhodně nechává hráče Kobylis zpracovat si balónek a vystřelit. Potřeboval na to 3 vteřiny.
24:17
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Ondřej Neužil, asistoval Daniel Havlíček (1:11).
24:00
24:00
23:59
25 diváků sleduje galapředstavení Kobylis.
23:35
Kohout sám před bránou, trefuje pouze gólmana.
21:59
Kobylisy kontrují také klaunovinou, Mělník taktéž pohrdá.
21:28
Klaunovina Mělníka poskytuje soupeři další gólovou šanci. Ten však nabídnutou příležitostí pohrdnul.
20:00
Svatopluk Čech v ojedinělé šanci Mělníka selhal a míjí bránu. Těsně!
19:15
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Roman Svrček, asistoval Jan Hrdlička (1:10).
18:28
Timeout Floor Maniacs Mělník
18:28
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Daniel Havlíček, asistoval Tomáš Procházka (1:9).
17:39
Jako od maminky, Mělník vaří vodu na 20 knedlíků.
17:36
16:48
15:20
Mělník inkasuje další gól, to smrdí debaklem!
15:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Ondřej Neužil bez asistence (1:6).
12:00
12:00
11:40
Kobylisy jsou poprvé v zápase v lehkém útlumu, ale Mělník toho nedokáže využít.
10:40
Trestné střílení družstva Floor Maniacs Mělník neproměnil David Vetešník.
09:37
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Tomáš Procházka, asistoval Václav Trousil (1:5).
08:47
08:45
Mělník zatím beze střel na bránu, všechno lítá mimo.
06:41
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Jan Hrdlička bez asistence (0:4).
04:15
Mělník zahájil utkání ve stylu spících včel a po 4 minutách zápasu inkasuje třetí gól.
04:14
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Ctirad Malina (0:3).
02:14
01:00
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil Roman Svrček, asistoval Ctirad Malina (0:1).