0:2
0:2
0:3
- : -
branky (asistence): 02:27 Václav Štrbák (Lukáš Žurek), 03:56 Daniel Žurek (Filip Závodný), 12:32 Ivan Valigura (Filip Závodný), 13:23 Vít Kahánek (Ivan Valigura), 27:54 Vojtěch Gřundel, 30:14 Lukáš Žurek (Vojtěch Gřundel), 34:55 Vít Kahánek (Ivan Valigura)

FBC TIGERS PORUBA - FBC Honey Badgers F-M 0:7
3. Václav Štrbák, 4. Daniel Žurek, 13. Ivan Valigura, 14. Vít Kahánek, 28. Vojtěch Gřundel, 31. Lukáš Žurek, 35. Vít Kahánek; rozhodčí: Dalibor Repček - Jan Šotola; vyloučení: 5:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Gitter ? - Michal Zápalka ?; po třetinách: 0:2, 0:2, 0:3;
36:00
34:55
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Ivan Valigura (0:7).
33:39
Vyloučen hráč Martin Hlaváč družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání.
32:50
Vyloučen hráč Marek Glumbík družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání.
30:14
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Lukáš Žurek, asistoval Vojtěch Gřundel (0:6).
27:54
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel bez asistence (0:5).
24:00
24:00
21:06
Vyloučen hráč Tomáš Vojrášek družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání.
16:28
Vyloučen hráč Rostislav Křikava družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání.
13:23
12:32
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Ivan Valigura, asistoval Filip Závodný (0:3).
12:00
12:00
07:42
Vyloučen hráč Marek Glumbík družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za hra na zemi.
03:56
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Daniel Žurek, asistoval Filip Závodný (0:2).
02:27
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Václav Štrbák, asistoval Lukáš Žurek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Jan Šotola.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Martin Nenička, Radek Měrka, Vít Kahánek, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák