3:4
1:1
3:1
- : -
branky (asistence): 03:28 Markéta Šporová (Veronika Raková), 09:09 Veronika Jarešová (Anna Boháčová), 11:28 Veronika Raková (Eliška Škvorová), 15:40 Diana Hošková, 41:39 Veronika Raková (Tereza Pluhařová), 43:05 Natalie Vesecká (Anna Boháčová), 43:38 Veronika Krejčíková (Markéta Šporová)
branky (asistence): 02:54 Pavla Theodosisová (Alesa Panková), 05:10 Petra Wasková (Veronika Hořáková), 12:22 Veronika Hořáková (Petra Wasková), 13:44 Tereza Buršová (Petra Wasková), 22:05 Veronika Hořáková, 39:31 Petra Hradečná (Pavla Theodosisová)

Panthers Děkanka Praha B - FbŠ Bohemians B 7:6
4. Markéta Šporová, 10. Veronika Jarešová, 12. Veronika Raková, 16. Diana Hošková, 42. Veronika Raková, 44. Natalie Vesecká, 44. Veronika Krejčíková - 3. Pavla Theodosisová, 6. Petra Wasková, 13. Veronika Hořáková, 14. Tereza Buršová, 23. Veronika Hořáková, 40. Petra Hradečná; rozhodčí: Jakub Tázler - Martin Pavlík; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marie Dresslerová ? - Kristýna Zemanová ?; po třetinách: 3:4, 1:1, 3:1;
45:00
44:05
Timeout FbŠ Bohemians B
43:38
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Veronika Krejčíková, asistoval Markéta Šporová (7:6).
43:05
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Natalie Vesecká, asistoval Anna Boháčová (6:6).
41:39
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Veronika Raková, asistoval Tereza Pluhařová (5:6).
39:31
Timeout Panthers Děkanka Praha B
39:31
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petra Hradečná, asistoval Pavla Theodosisová (4:6).
30:00
30:00
23:06
Vyloučen hráč Helena Pechová družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:05
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Veronika Hořáková bez asistence (4:5).
15:40
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Diana Hošková bez asistence (4:4).
15:00
15:00
13:44
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Tereza Buršová, asistoval Petra Wasková (3:4).
13:24
Vyloučen hráč Eliška Škvorová družstva Panthers Děkanka Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
12:22
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Veronika Hořáková, asistoval Petra Wasková (3:3).
11:28
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Veronika Raková, asistoval Eliška Škvorová (3:2).
09:09
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Veronika Jarešová, asistoval Anna Boháčová (2:2).
05:10
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petra Wasková, asistoval Veronika Hořáková (1:2).
03:28
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Markéta Šporová, asistoval Veronika Raková (1:1).
02:54
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Pavla Theodosisová, asistoval Alesa Panková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Martin Pavlík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B:
00:00
Line-up domácích Panthers Děkanka Praha B: brankář: Marie Dresslerová; hráči v poli: Eliška Škvorová, Natalie Vesecká, Denisa Vajdlová, Veronika Raková, Tereza Pluhařová