1:1
0:2
- : -
Sk JeMoBu
branky (asistence): 01:17 Josef Žáček (Vít Pecen), 08:32 Ondřej Zejda (vlastní branka), 26:31 Martin Fiala (Josef Žáček)
Sk JeMoBu
branky (asistence): 06:06 Pavel Konvalina (Michal Částek), 27:57 Ondřej Zejda (Lukáš Kopeček), 42:32 Michal Částek (Daniel Částek), 43:41 Daniel Částek

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Sk JeMoBu 3:4
2. Josef Žáček, 9. Ondřej Zejda, 27. Martin Fiala - 7. Pavel Konvalina, 28. Ondřej Zejda, 43. Michal Částek, 44. Daniel Částek; rozhodčí: Jiří Kučera - Libor Štěcha; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Hlava ? - Lukáš Bauer ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:2;
45:00
43:52
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
43:41
Branku družstva Sk JeMoBu vstřelil Daniel Částek bez asistence (3:4).
42:32
Branku družstva Sk JeMoBu vstřelil Michal Částek, asistoval Daniel Částek (3:3).
30:00
30:00
29:31
Vyloučen hráč Jaroslav Štolc družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:57
Branku družstva Sk JeMoBu vstřelil Ondřej Zejda, asistoval Lukáš Kopeček (3:2).
26:31
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Martin Fiala, asistoval Josef Žáček (3:1).
15:00
15:00
08:32
Vlastní branku družstva Sk JeMoBu vstřelil Ondřej Zejda (2:1).
06:06
Branku družstva Sk JeMoBu vstřelil Pavel Konvalina, asistoval Michal Částek (1:1).
01:17
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Josef Žáček, asistoval Vít Pecen (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů Sk JeMoBu:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Ondřej Zmrhal, Jaroslav Štolc, Patrik Kučera, Vladimír Laňka, Dušan Čapek