1:4
0:5
2:2
- : -
branky (asistence): 09:59 Lukáš Pavuk (Daniel Brtnický), 37:22 David Brtnický (Daniel Brtnický), 44:00 Jakub Kofroň (Jan Buhr)
branky (asistence): 03:12 Adam Filip (Radek Cibere), 08:48 Adam Filip (Filip Hoffman), 09:06 Filip Bahník (Tomáš Kubíček), 11:18 Filip Bahník (Jiří Smolík), 20:26 Karel Brychta (Tomáš Kubíček), 23:53 Radek Cibere (Adam Filip), 25:49 Filip Bahník (Tomáš Kubíček), 28:42 Adam Filip (Radek Cibere), 29:18 Ondřej Vichr (Tomáš Kubíček), 36:27 Tomáš Kubíček (Filip Bahník), 44:50 Ondřej Vichr (Filip Bahník)

FBK Piráti Sokol Chrudim - Sokol Pardubice B 3:11
10. Lukáš Pavuk, 38. David Brtnický, 45. Jakub Kofroň - 4. Adam Filip, 9. Adam Filip, 10. Filip Bahník, 12. Filip Bahník, 21. Karel Brychta, 24. Radek Cibere, 26. Filip Bahník, 29. Adam Filip, 30. Ondřej Vichr, 37. Tomáš Kubíček, 45. Ondřej Vichr; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 5 + Petr Jonáš OS:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Milan Najman 1, Martin Zitko 16 - Milan Špaček 16; po třetinách: 1:4, 0:5, 2:2;
45:00
44:50
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Ondřej Vichr, asistoval Filip Bahník (3:11).
44:07
Vyloučen hráč Tomáš Kubíček družstva Sokol Pardubice B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
44:00
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Jan Buhr (3:10).
39:23
Vyloučen hráč Petr Jonáš družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nesportovní chování.
39:23
Vyloučen hráč Petr Jonáš družstva FBK Piráti Sokol Chrudim - osobní trest.
38:06
Vyloučen hráč Filip Bahník družstva Sokol Pardubice B na 2 minuty za sekání.
37:22
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil David Brtnický, asistoval Daniel Brtnický (2:10).
36:27
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Tomáš Kubíček, asistoval Filip Bahník (1:10).
33:02
Vyloučen hráč Petr Jonáš družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:18
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Ondřej Vichr, asistoval Tomáš Kubíček (1:9).
29:18
Vyloučen hráč Pavel Holan družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nesportovní chování.
28:42
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Adam Filip, asistoval Radek Cibere (1:8).
28:14
Vyloučen hráč Lukáš Pavuk družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
26:04
Vyloučen hráč Jan Buhr družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
25:49
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Filip Bahník, asistoval Tomáš Kubíček (1:7).
23:53
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Radek Cibere, asistoval Adam Filip (1:6).
23:53
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Zitko družstva FBK Piráti Sokol Chrudim
20:26
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Karel Brychta, asistoval Tomáš Kubíček (1:5).
15:00
15:00
11:18
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Filip Bahník, asistoval Jiří Smolík (1:4).
09:59
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Pavuk, asistoval Daniel Brtnický (1:3).
09:06
08:48
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil Adam Filip, asistoval Filip Hoffman (0:2).
03:12
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice B:
00:00
Line-up domácích FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Milan Najman; hráči v poli: Petr Jonáš, Pavel Holan, Jakub Kofroň, Petr Kučera, Daniel Bořetický