4:0
0:2
4:2
- : -
branky (asistence): 00:25 Jan Bednář (Jan Schejbal), 04:25 Marek Potůček (Jan Schejbal), 05:57 Václav Ponča (Štěpán Heger), 13:33 Jan Schejbal (Lukáš Erbs), 30:25 Jan Bednář, 31:02 Lukáš Erbs, 42:19 Jan Bednář (Dominik Trunec), 43:59 Marek Potůček (Štěpán Fojtík)
branky (asistence): 20:33 Marek Lamplot (Jan Jiráň), 28:52 Marek Lamplot (Jakub Tauer), 30:54 David Mlejnek (René Hora), 41:56 Filip Lněnička (Jakub Tauer)

FbC Sokol Předměřice n/L - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 8:4
1. Jan Bednář, 5. Marek Potůček, 6. Václav Ponča, 14. Jan Schejbal, 31. Jan Bednář, 32. Lukáš Erbs, 43. Jan Bednář, 44. Marek Potůček - 21. Marek Lamplot, 29. Marek Lamplot, 31. David Mlejnek, 42. Filip Lněnička; rozhodčí: Michal Taufmann - Martin Mareš; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Michal Souček 30 - Jan Kyselý 14, Lubomír Stráník 16; po třetinách: 4:0, 0:2, 4:2;
45:00
43:59
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Marek Potůček, asistoval Štěpán Fojtík (8:4).
42:19
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Dominik Trunec (7:4).
41:56
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Filip Lněnička, asistoval Jakub Tauer (6:4).
41:45
Timeout FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
31:02
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Lukáš Erbs bez asistence (6:3).
30:54
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil David Mlejnek, asistoval René Hora (5:3).
30:25
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář bez asistence (5:2).
30:00
30:00
28:52
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Jakub Tauer (4:2).
20:33
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Lamplot, asistoval Jan Jiráň (4:1).
15:00
15:00
13:33
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Schejbal, asistoval Lukáš Erbs (4:0).
11:19
Vyloučen hráč Filip Špinka družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
05:57
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Václav Ponča, asistoval Štěpán Heger (3:0).
04:25
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Marek Potůček, asistoval Jan Schejbal (2:0).
01:42
Vyloučen hráč Filip Lněnička družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
00:25
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Jan Schejbal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Taufmann a Martin Mareš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: David Jiránek; hráči v poli: Tomáš Boštík, Marek Lamplot, Filip Lněnička, René Hora, Jan Jiráň