1:3
0:3
1:3
- : -
branky (asistence): 04:31 Dominik Morávek (Ondřej Pokorný), 41:29 Dominik Morávek (Jakub Dajčar)
branky (asistence): 05:10 Štěpán Škarka (Petr Minář), 09:33 Štěpán Kapoun (Petr Fiala), 12:18 Štěpán Kapoun (Vojtěch Moravec), 16:45 Petr Fiala (Tadeáš Vaněk), 20:21 Štěpán Kapoun (Vojta Šmíd), 29:05 Matyáš Holub (Ondřej Hamerník), 33:57 Tadeáš Vaněk (Vojta Šmíd), 37:47 Vojta Šmíd (Štěpán Kapoun), 42:28 Matyáš Holub

FBC TJ Draci Lanškroun - FbK Orlicko-Třebovsko 2:9
5. Dominik Morávek, 42. Dominik Morávek - 6. Štěpán Škarka, 10. Štěpán Kapoun, 13. Štěpán Kapoun, 17. Petr Fiala, 21. Štěpán Kapoun, 30. Matyáš Holub, 34. Tadeáš Vaněk, 38. Vojta Šmíd, 43. Matyáš Holub; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Maršík 15 - Libor Čuhel 8; po třetinách: 1:3, 0:3, 1:3;
45:00
42:28
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matyáš Holub bez asistence (2:9).
41:29
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Dominik Morávek, asistoval Jakub Dajčar (2:8).
37:47
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Štěpán Kapoun (1:8).
33:57
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tadeáš Vaněk, asistoval Vojta Šmíd (1:7).
32:34
Vyloučen hráč Štěpán Škarka družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
29:05
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Matyáš Holub, asistoval Ondřej Hamerník (1:6).
20:21
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Kapoun, asistoval Vojta Šmíd (1:5).
19:39
Vyloučen hráč Jakub Dajčar družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za blokování hokejky.
16:45
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr Fiala, asistoval Tadeáš Vaněk (1:4).
15:00
15:00
12:18
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Kapoun, asistoval Vojtěch Moravec (1:3).
11:29
Vyloučen hráč Daniel Boušek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za špatné střídání.
09:33
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Kapoun, asistoval Petr Fiala (1:2).
09:01
Trestné střílení družstva FBC TJ Draci Lanškroun neproměnil Dominik Morávek.
05:10
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Škarka, asistoval Petr Minář (1:1).
04:31
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Dominik Morávek, asistoval Ondřej Pokorný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko:
00:00
Line-up domácích FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Matěj Maršík; hráči v poli: Tomáš Bureš, David Slouka, Dominik Morávek, David Chládek, Petr Kováč