2:1
3:1
7:0
- : -
branky (asistence): 07:14 Štěpán Kapoun (Vojta Šmíd), 09:34 Štěpán Kapoun, 16:27 Vojtěch Moravec (Štěpán Kapoun), 19:37 Tadeáš Vaněk (Tomáš Martinásek), 23:18 Vojta Šmíd (Petr Fiala), 33:25 Štěpán Kapoun (Vojta Šmíd), 34:27 Tomáš Martinásek, 36:53 Tadeáš Vaněk (Vojtěch Moravec), 38:02 Ondřej Hamerník (Matyáš Holub), 40:14 Tadeáš Vaněk, 43:15 Petr Minář (Ondřej Martinásek), 44:04 Vojta Šmíd (Štěpán Kapoun)
branky (asistence): 13:40 Ondřej Stoklasa (Ondřej Hájek), 27:08 Radim Filip (Lukáš Wich)

FbK Orlicko-Třebovsko - FTC Vysoké Mýto 12:2
8. Štěpán Kapoun, 10. Štěpán Kapoun, 17. Vojtěch Moravec, 20. Tadeáš Vaněk, 24. Vojta Šmíd, 34. Štěpán Kapoun, 35. Tomáš Martinásek, 37. Tadeáš Vaněk, 39. Ondřej Hamerník, 41. Tadeáš Vaněk, 44. Petr Minář, 45. Vojta Šmíd - 14. Ondřej Stoklasa, 28. Radim Filip; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 1:4 + Ondřej Stoklasa 5 + ČK1 + Filip Neumann OS; využití: 3:1; zásahy brankářů: Libor Čuhel 12 - Tomáš Vopršálek 17; po třetinách: 2:1, 3:1, 7:0;
45:00
44:04
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Štěpán Kapoun (12:2).
43:15
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr Minář, asistoval Ondřej Martinásek (11:2).
40:14
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tadeáš Vaněk bez asistence (10:2).
38:58
Vyloučen hráč Vojtěch Patka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
38:58
Vyloučen hráč Filip Neumann družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
38:58
Vyloučen hráč Filip Neumann družstva FTC Vysoké Mýto - osobní trest.
38:02
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Ondřej Hamerník, asistoval Matyáš Holub (9:2).
37:25
Vyloučen hráč Matěj Grajciar družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
36:53
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tadeáš Vaněk, asistoval Vojtěch Moravec (8:2).
34:27
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Martinásek bez asistence (7:2).
33:25
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Kapoun, asistoval Vojta Šmíd (6:2).
30:00
30:00
27:08
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Radim Filip, asistoval Lukáš Wich (5:2).
23:18
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Petr Fiala (5:1).
19:37
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tadeáš Vaněk, asistoval Tomáš Martinásek (4:1).
16:27
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojtěch Moravec, asistoval Štěpán Kapoun (3:1).
15:00
Vyloučen hráč Ondřej Stoklasa družstva FTC Vysoké Mýto na 5 minut za špatné vybavení.
15:00
Vyloučen hráč Ondřej Stoklasa družstva FTC Vysoké Mýto do konce utkání.
15:00
15:00
13:40
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Ondřej Stoklasa, asistoval Ondřej Hájek (2:1).
12:18
Vyloučen hráč Vojta Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za vražení zády.
09:34
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Kapoun bez asistence (2:0).
07:14
02:41
Vyloučen hráč Filip Neumann družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Vopršálek; hráči v poli: Kryštof Šebetka, Vojtěch Novák, Ondřej Hájek, Ondřej Stoklasa, Jan Novák