1:1
3:0
1:1
- : -
branky (asistence): 05:42 Matěj Tlustý (Pavel Macháček), 16:41 Matěj Tlustý (Dominik Poláček), 23:23 Matěj Tlustý (Matěj Schöniger), 28:50 Dominik Poláček (Pavel Macháček), 36:48 Vojtěch Hovorka (Dominik Poláček)
branky (asistence): 14:23 Dominik Morávek (Tomáš Bureš), 41:31 Ondřej Pokorný

TJ Sokol Jaroměř - FBC TJ Draci Lanškroun 5:2
6. Matěj Tlustý, 17. Matěj Tlustý, 24. Matěj Tlustý, 29. Dominik Poláček, 37. Vojtěch Hovorka - 15. Dominik Morávek, 42. Ondřej Pokorný; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Urban 8 - Matěj Maršík 28; po třetinách: 1:1, 3:0, 1:1;
45:00
41:31
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Ondřej Pokorný bez asistence (5:2).
36:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Hovorka, asistoval Dominik Poláček (5:1).
30:00
30:00
28:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Poláček, asistoval Pavel Macháček (4:1).
23:23
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Tlustý, asistoval Matěj Schöniger (3:1).
21:19
Vyloučen hráč Dominik Morávek družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za sekání.
16:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Tlustý, asistoval Dominik Poláček (2:1).
15:00
15:00
14:23
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Dominik Morávek, asistoval Tomáš Bureš (1:1).
05:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Tlustý, asistoval Pavel Macháček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Matěj Maršík; hráči v poli: Matěj Parent, David Slouka, Ondřej Pokorný, Jakub Dajčar, Dominik Morávek