1:0
4:0
2:4
- : -
branky (asistence): 07:12 Martin Stoklásek (vlastní branka), 18:13 Jan Vlček (Vojtěch Mikuláš Mann), 19:05 Ondřej Stoklasa (Vojtěch Novák), 23:31 Kryštof Šebetka (Jakub Poláček), 27:05 Radim Filip (Vojtěch Novák), 34:55 Martin Lichtenberk (Filip Neumann), 36:51 Radim Filip
branky (asistence): 33:37 Tomáš Nykl, 34:47 David Zahradník (Filip Stoklásek), 37:06 David Zahradník (Milan Sokol), 44:53 Ondřej Tulis (Tomáš Nykl)

FTC Vysoké Mýto - 1. FBC Polička dorostenci 7:4
8. Martin Stoklásek, 19. Jan Vlček, 20. Ondřej Stoklasa, 24. Kryštof Šebetka, 28. Radim Filip, 35. Martin Lichtenberk, 37. Radim Filip - 34. Tomáš Nykl, 35. David Zahradník, 38. David Zahradník, 45. Ondřej Tulis; rozhodčí: Jan Čečetka - Jan Čtvrtečka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Vopršálek 11 - Michal Martínek 22; po třetinách: 1:0, 4:0, 2:4;
45:00
44:53
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Ondřej Tulis, asistoval Tomáš Nykl (7:4).
43:50
Vyloučen hráč Ondřej Stoklasa družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vysoká hokejka.
37:06
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil David Zahradník, asistoval Milan Sokol (7:3).
36:51
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Radim Filip bez asistence (7:2).
34:55
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Lichtenberk, asistoval Filip Neumann (6:2).
34:47
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil David Zahradník, asistoval Filip Stoklásek (5:2).
33:37
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Tomáš Nykl bez asistence (5:1).
30:00
30:00
27:05
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Radim Filip, asistoval Vojtěch Novák (5:0).
23:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kryštof Šebetka, asistoval Jakub Poláček (4:0).
19:52
Timeout 1. FBC Polička dorostenci
19:05
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Ondřej Stoklasa, asistoval Vojtěch Novák (3:0).
18:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Vlček, asistoval Vojtěch Mikuláš Mann (2:0).
15:00
15:00
07:12
Vlastní branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil Martin Stoklásek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čečetka a Jan Čtvrtečka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC Polička dorostenci:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Vopršálek; hráči v poli: Vojtěch Novák, Jan Ossendorf, Ondřej Stoklasa, Lukáš Wich, Ondřej Hájek