2:1
0:2
2:1
- : -
branky (asistence): 01:48 Tomáš Franta, 02:13 David Kozelka (Richard Bastl), 29:40 Michal Ernest, 35:23 Richard Bastl (David Kozelka)
branky (asistence): 01:25 Martin Benda (Jaromír Bláha), 21:45 Jáchym Prošek, 22:13 Matěj Švácha (Martin Benda), 30:03 Adam Jančařík (Jáchym Prošek)

FBC ROKYCANY - FBŠ SLAVIA Plzeň B 4:4
2. Tomáš Franta, 3. David Kozelka, 30. Michal Ernest, 36. Richard Bastl - 2. Martin Benda, 22. Jáchym Prošek, 23. Matěj Švácha, 31. Adam Jančařík; rozhodčí: Ondřej Budek - Václav Lauda; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Martin Štochl 20 - Robert Hahn 11; po třetinách: 2:1, 0:2, 2:1;
36:00
35:23
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Richard Bastl, asistoval David Kozelka (4:4).
32:53
Timeout FBC ROKYCANY
30:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Adam Jančařík, asistoval Jáchym Prošek (3:4).
29:40
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Michal Ernest bez asistence (3:3).
28:33
Vyloučen hráč Václav Patera družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
23:05
Vyloučen hráč Adam Jančařík družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hra rukou.
22:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Matěj Švácha, asistoval Martin Benda (2:3).
21:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jáchym Prošek bez asistence (2:2).
16:14
Vyloučen hráč Jáchym Prošek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
02:13
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil David Kozelka, asistoval Richard Bastl (2:1).
01:48
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Tomáš Franta bez asistence (1:1).
01:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Martin Benda, asistoval Jaromír Bláha (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Budek a Václav Lauda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Robert Hahn; hráči v poli: Vratislav Polívka, Tomáš Vacek, Filip Frank, Adam Jančařík, Jáchym Prošek
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Ondřej Váně, Richard Bastl, David Kozelka, Jakub Potůček, Lukáš Šůcha