1:1
1:1
3:4
- : -
branky (asistence): 03:37 Martin Stanošek (Lukáš Pavlas), 12:15 Jakub Gistinger (Ondřej Šimík), 28:05 Radek Kohut (Martin Stanošek), 30:56 Dominik Kozel (Jakub Gerinec), 33:45 Jakub Vyviál (Jakub Gistinger)
branky (asistence): 09:04 Daniel Beneš (Tomáš Macurák), 23:42 Filip Bernatík (Kristián Kováč), 25:53 Pavel Kubla (Tomáš Macurák), 26:49 Kristián Kováč (Daniel Beneš), 28:46 David Džurina (Daniel Beneš), 33:00 Daniel Beneš (Tomáš Macurák)

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 5:6
4. Martin Stanošek, 13. Jakub Gistinger, 29. Radek Kohut, 31. Dominik Kozel, 34. Jakub Vyviál - 10. Daniel Beneš, 24. Filip Bernatík, 26. Pavel Kubla, 27. Kristián Kováč, 29. David Džurina, 34. Daniel Beneš; rozhodčí: Lukáš Vaněk - Dennis Martinek; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková ? - Marek Plhal ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:4;
36:00
33:45
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Vyviál, asistoval Jakub Gistinger (5:6).
33:00
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
33:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Daniel Beneš, asistoval Tomáš Macurák (4:6).
31:39
Vyloučen hráč Jakub Gistinger družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za blokování hokejky.
30:56
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Dominik Kozel, asistoval Jakub Gerinec (4:5).
28:46
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil David Džurina, asistoval Daniel Beneš (3:5).
28:05
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Radek Kohut, asistoval Martin Stanošek (3:4).
26:49
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Kristián Kováč, asistoval Daniel Beneš (2:4).
25:53
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Pavel Kubla, asistoval Tomáš Macurák (2:3).
24:00
24:00
23:42
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Filip Bernatík, asistoval Kristián Kováč (2:2).
12:15
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Gistinger, asistoval Ondřej Šimík (2:1).
12:00
12:00
09:04
08:41
Vyloučen hráč Jakub Šnajder družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
03:37
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Martin Stanošek, asistoval Lukáš Pavlas (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Vaněk a Dennis Martinek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop: brankář: Marek Plhal; hráči v poli: Daniel Beneš, Tomáš Macurák, Pavel Kubla, Filip Bernatík, Vít Lestyan
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Magdaléna Hrišková; hráči v poli: Ladislav Zdržava, Lukáš Pavlas, Tomáš Pěchuvka, Martin Stanošek, Jakub Gistinger