2:0
1:0
0:0
- : -
branky (asistence): 05:25 Matěj Mlotek (Patrik Bocko), 10:05 Matěj Mlotek (Patrik Bocko), 17:20 Patrik Bocko (Matěj Mlotek)

Z.F.K. AQM Petrovice - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 3:0
6. Matěj Mlotek, 11. Matěj Mlotek, 18. Patrik Bocko; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Pavel Kulla ? - Jiří Adamec ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 0:0;
36:00
24:00
24:00
18:50
Vyloučen hráč Patrik Bocko družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za blokování hokejky.
17:20
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Patrik Bocko, asistoval Matěj Mlotek (3:0).
13:32
Vyloučen hráč Jan Tomalík družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
10:39
Vyloučen hráč Denis Kutěj družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za blokování hokejky.
10:05
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Matěj Mlotek, asistoval Patrik Bocko (2:0).
09:47
Vyloučen hráč Jan Ondryáš družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
05:25
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Sokol Frenštát p.R.: brankář: Jiří Adamec; hráči v poli: Petr Koutný, Petr Hrňa, Ondřej Polách, Jan Ondryáš, Dan Panáček
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Pavel Kulla; hráči v poli: Adam Waliczek, Pavel Ocelák, David Morcinek, Petr Horák, Jan Tomalík